Darmowy program do faktur – limit dokumentów

Zmiana dotyczy użytkowników, którzy wystawiają powyżej 10 faktur. Do limitu zostaną wliczane wszystkie rodzaje faktur i rachunków, które można utworzyć w ifirma.pl, w tym również faktury VAT-marża, niezależnie od sposobu ich wystawienia. Ilość darmowych dokumentów wynosi 10/mies. księgowy. Pierwszym miesiącem obowiązywania limitów będzie listopad. Ponadto w pakiecie darmowym nie będzie dostępna integracja z platformą Allegro.

Limit nie dotyczy:

  • faktur korygujących,
  • faktur pro forma.

Co się stanie po wyczerpaniu limitu?

Osiągnięcie limitu zablokuje możliwość dalszego wystawiania faktur i rachunków w wybranym miesiącu księgowym.

Po przekroczeniu limitu możesz wykupić pakiet Faktura+ w cenie 100 zł netto za rok, pozwala on na wystawianie faktur bez limitu. Po przekroczeniu limitu na Twoim koncie pojawi się opcja dokupienia pakietu i szybkiej płatności tpay.com/transferuj.pl. Nie ma konieczności płacenia już teraz.

Aktualizacja 15.09.2016

Zmiany w API

Zmienią się również zasady dotyczące API ifirma.pl. Aby z niego skorzystać, należy aktywować dostęp – menu „Narzędzia” > API. Dotyczy to nowych użytkowników, a w niektórych przypadkach również tych, którzy wystawiają wiele faktur (ok. 1000/mies.). Ci ostatni zostaną powiadomieni o tym w aplikacji ifirma.pl (menu “Narzędzia” > API).

Możliwość korzystania z API zostanie wyłączona na kontach pakietu “darmowa faktura”. Na kontach Faktura+ dostęp do API będzie możliwy na zasadach opisanych poniżej.

 

dostęp do api - limit

Aktywacja dostępu
Więcej informacji o dostępie do API.

Jeśli macie pytania odnośnie zmian, prosimy, zadawajcie je w komentarzach.

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

Ponad 30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOKI