7 darmowych szablonów WordPress dla freelancera

Ruszamy z nowym cyklem wpisów, w ramach którego przedstawimy przydatne narzędzia dla freelancerów: aplikacje do tworzenia tekstów, programy do organizacji czasu, aplikacje do bezpłatnej obróbki zdjęć, strony z darmowymi stockami, ciekawe fonty i wiele innych. Dziś prezentujemy najlepsze darmowe szablony WordPress dla freelancera.

Darmowe szablony www

Strona internetowa freelancera jest jego wizytówką i niejednokrotnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych. Ładna i profesjonalnie wyglądająca zachęci potencjalnego zleceniodawcę do skorzystania z oferty, brzydka i niedopracowana może go natomiast zniechęcić. Warto więc o nią zadbać. Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, które prezentują się bardzo profesjonalnie i właściwie niczym nie odbiegają od szablonów płatnych. Przedstawiamy kilka z nich.

Fukasawa

Minimalistyczny, efektowny szablon przeznaczony do eksponowania zdjęć i filmów. Jest łatwy w obsłudze i pozwala na wprowadzanie zmian w wyglądzie, np. zmianę kolorów, wgranie własnego logo czy modyfikowanie treści w pasku bocznym. Świetny dla freelancerów, najlepiej sprawdzi się u designerów i grafików.

Darmowe szablony - Fukasawa
Demo | Pobierz

Masonry

Masonry to prosty i elegancki szablon, gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi. Wyświetla informacje w postaci siatki. Posiada minimalistyczne, wysuwane menu i odnośniki do profilów w social media.

Darmowe szablony - Masonry
Demo| Pobierz

Phogra

Nowoczesny szablon w formie portfolio, stworzony z myślą o fotografach i grafikach. Zawiera wysuwane menu i odnośniki do mediów społecznościowych. Wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Jest oczywiście w pełni responsywny.

Darmowe szablony - Phogra

Demo | Pobierz

Phogra to darmowy motyw WordPress, ale za wsparcie należy zapłacić.

OneTone

Efektowny szablon w formie pojedynczej strony. Świetnie sprawdzi się w formie wizytówki. Po wejściu na stronę włącza się animacja – jako tło można ustawić dowolny film.

Darmowe szablony - OneTone
Demo | Pobierz

Doke Doke

Przejrzysty i funkcjonalny motyw WordPress stworzony z myślą o freelancerach i agencjach kreatywnych. Twórcy wykorzystali w nim efekt parallax. Szablon jest gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi i idealnie nadaje się do zaprezentowania swojego portfolio.

Darmowe szablony - Doke Doke


Demo | Pobierz

Doke Doke nic nie kosztuje, ale – żeby móc z niego skorzystać – należy opublikować na Facebooku lub Twitterze informację, że się go pobrało (system Pay With a Post).

Workality

Zintegrowany z portalami społecznościowymi, przejrzysty szablon w formie portfolio. Świetnie radzi sobie zarówno ze zdjęciami i tekstem, jak i z filmami. Twórcy udostępnili 4 różne układy stron do wyboru. Dostępna jest również wersja premium, posiadająca więcej funkcji.

Darmowe szablony - Workality
Demo | Pobierz

SKT Full Width

Przyjazny SEO, darmowy motyw dla WordPressa. Posiada oryginalne, zawijane menu i pozwala w prosty sposób zmienić logo oraz zdjęcia w tle. Jest w pełni responsywny, a więc idealny dla photoblogerów, fotografów i grafików.

Darmowe szablony - SKT Full Width

Demo | Pobierz

Klienci kupują oczami. Pięć sekund – tyle czasu potrzebuje użytkownik na stronie internetowej, aby podjąć decyzję o zakupie. Opłaca się więc przysiąść i popracować nad jej wyglądem – wykorzystując przy tym darmowe szablony. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona internetowa pomoże zbudować profesjonalny, wiarygodny wizerunek, a tym samym będzie stanowić naturalną zachętą do skorzystania z naszych usług.

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

Ponad 30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOKI