Uchwała o podwyższenie kapitału zakładowego sp. z o.o.

Uchwała o podwyższenie kapitału zakładowego

Jeśli potrzebujesz wzoru dokumentu uchwały Zgromadzenia Wspólników dotyczącej podwyższenia kapitału zakładowego, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz gotowy wzór ułatwi Ci przygotowanie kompletnego dokumentu, zawierającego wszystkie niezbędne sekcje i informacje. Dostosowanie wzoru do swoich potrzeb jest łatwe i pozwoli Ci szybko i sprawnie przygotować profesjonalny dokument. Skorzystaj z naszego wzoru!

Wyrównanie tekstu

(miejscowość i data)

UCHWAŁA NR ___________

NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW

SPÓŁKI _____________ Z SIEDZIBĄ W ______________

W SPRAWIE PODWYŻSZENIA KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO

§1

  1. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki ___________ z siedzibą w _______________(dalej jako Spółka), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w _____________, ___ Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS ___________, NIP __________, REGON _________ postanawia podjąć uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego Spółki z kwoty _______ złotych (słownie: ______) do kwoty ________ złotych (słownie: ______) złotych w drodze utworzenia ______ udziałów (słownie: ___________).

§2

  1. Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.
  2. Uchwała została podjęta przy zachowaniu 100% głosów za przyjęciem niniejszej uchwały, tj.:
  • a) liczba głosów „za” wyniosła _______ głosów;
  • b) liczba głosów „przeciw” wyniosła ______ głosów;
  • c) liczba głosów „wstrzymujących się” wyniosła ________ głosów.

Podpisy:

__________________

__________________

__________________

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość