Uchwała o podwyższenie kapitału zakładowego sp. z o.o.

Jeśli potrzebujesz wzoru dokumentu uchwały Zgromadzenia Wspólników dotyczącej podwyższenia kapitału zakładowego, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz gotowy wzór ułatwi Ci przygotowanie kompletnego dokumentu, zawierającego wszystkie niezbędne sekcje i informacje. Dostosowanie wzoru do swoich potrzeb jest łatwe i pozwoli Ci szybko i sprawnie przygotować profesjonalny dokument. Skorzystaj z naszego wzoru!

Biuro rachunkowe - ifirma.pl
Wyrównanie tekstu

(miejscowość i data)

UCHWAŁA NR ___________

NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW

SPÓŁKI _____________ Z SIEDZIBĄ W ______________

W SPRAWIE PODWYŻSZENIA KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO

§1

 1. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki ___________ z siedzibą w _______________(dalej jako Spółka), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w _____________, ___ Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS ___________, NIP __________, REGON _________ postanawia podjąć uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego Spółki z kwoty _______ złotych (słownie: ______) do kwoty ________ złotych (słownie: ______) złotych w drodze utworzenia ______ udziałów (słownie: ___________).

§2

 1. Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia.
 2. Uchwała została podjęta przy zachowaniu 100% głosów za przyjęciem niniejszej uchwały, tj.:
 • a) liczba głosów „za” wyniosła _______ głosów;
 • b) liczba głosów „przeciw” wyniosła ______ głosów;
 • c) liczba głosów „wstrzymujących się” wyniosła ________ głosów.

Podpisy:

__________________

__________________

__________________

Podziel się z innymi

Biuro rachunkowe - ifirma.pl
Dodaj komentarz

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl
Twój znajomy zakłada firmę Blog banner

Z biurem rachunkowym IFIRMA masz i czas, i firmę

Już za 149 zł

miesięcznie

 • Pomagamy w przeniesieniu dokumentów i formalnościach
 • Przydzielamy dedykowaną księgową
 • Wygodnie dostarczasz dokumenty,
a księgowa rozlicza miesiąc i wysyła deklaracje
Myślisz o zmianie księgowego?

Zostaw swój numer telefonu, a my znajdziemy księgowego dla Ciebie.

  Mobilnie. Wszędzie

  Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

  Mobilnie

  Ułatwienia dla e‑commerce

  Wygodne integracje
  Wygodne integracje

  Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

  Sprawdź wszystkie integracje →

  Wygodne integracje
  Płatności w jednym miejscu

  ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

  Wygodne integracje
  Łatwe generowanie faktur

  Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

  allegro integracja ecommerce
  woocommerce integracja ecommerce
  shoper integracja ecommerce
  prestashop integracja ecommerce
  shoplo integracja ecommerce
  magento integracja ecommerce