Wstęp tak krótki, że możesz go przeczytać

Ludzie zakładający firmę myślą o zarobieniu pieniędzy, które starczą nie tylko na życie, ale i na fajne życie. Zachodzą w głowę jaki zaproponować towar lub usługę, aby przyciągnąć klientów. Planują wydatki, które muszą ponieść na starcie. Dopytują znajomych i rodzinę. Czytają, aby dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce. Słyszeli również „straszliwe opowieści” o tym, jak urzędnicy zniszczyli porządną firmę.

W tej książce postaram się wytłumaczyć, dlaczego warto mieć własną firmę, że to wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje. Wyjaśnię, jakie są obciążenia fiskalne, przybliżę terminologię. Wspólnie obłaskawimy smoka o imieniu Podatek.

Słowo od ifirma.pl

Hania Liczner była kierownikiem naszego Biura Obsługi Klienta, osobą ciepłą i życzliwą. Była też prawdziwą specjalistką od księgowości. O podatkach oraz prawnych aspektach prowadzenia firmy wiedziała wszystko. Odeszła w 2015 roku, trochę bez uprzedzenia, za co wszyscy mamy do niej żal. Swą wiedzę zdążyła jednak przelać na papier, czego efekty możecie sprawdzić poniżej.

Nie jest to kompendium wiedzy o prowadzeniu działalności gospodarczej, jest to natomiast prawdziwa perełka dla wszystkich, którzy chcą oswoić temat „ja i moja firma”.

Dzięki, Haniu
zespół ifirma.pl

BezpiecznaKsiegowoscPan

Bezpieczna księgowość bez wychodzenia z domu

jesteś w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z dedykowaną księgową

*zapomnij o papierkowej robocie, wystaw faktury i zaksięguj koszty w aplikacji ifi

IFIRMA nowoczesna rzetelna księgowość #zostanwdomu

ZLECAM KSIĘGOWOŚĆ
Przetestuj nasz program do faktur
bez zobowiązań