Biznes od kuchni

Pochwal się swoim biznesem na ifirma.pl

Biznes od kuchni

„Biznes od kuchni” to cykl artykułów, w którym prezentujemy firmy naszych użytkowników.

Jeśli chcecie pochwalić się swoim przedsiębiorstwem – napiszcie o nim.

NAPISZ DO NAS

Opowiedzcie nam:

  • co to za biznes?
  • skąd wziął się pomysł?
  • jak zaczynaliście?
  • gdzie jesteście teraz?
  • jak się promujecie i zdobywacie klientów?
  • jakie macie plany na przyszłość?
Biznes od kuchni

Nie musicie sztywno trzymać się schematu, napiszcie tekst, który pozwoli innym poznać wasz biznes od wewnątrz i dowiedzieć się jak osiągnęliście sukces! Zachęcamy również do przesyłania zdjęć.

Gotowe teksty lub ewentualne pytania możecie przesyłać na adres marketing@ifirma.pl. Wasze historie opublikujemy na łamach naszego bloga i pochwalimy się nimi na Facebooku. Każda będzie podpisana imieniem i nazwiskiem autora oraz linkiem do Waszej strony internetowej.

Poznaj ludzi, którzy opowiedzieli już o swoich firmach.

CZYTAJ WPISY

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.