Kredyty hipoteczne i kredyty konsolidacyjne

Kredyt hipoteczny

Jest to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Udzielany jest najczęściej na budowę lub zakup nieruchomości. W celu uzyskania kredytu hipotecznego należy być właścicielem nieruchomości (mieszkania lub domu), którą Bank zaakceptuje jako zabezpieczenie kredytu. W większości Banków część kwoty kredytu hipotecznego można przeznaczyć na inny cel niż budowa, czy remont domu, co pozwala na swobodne dysponowanie przyznaną gotówką.

Kredyt hipoteczny charakteryzuje się długim okresem kredytowania, nawet do 50 lat.

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu bądź pragniesz od podstaw zbudować swój dom lub masz jakiekolwiek inne plany związane z zakupem, budową lub remontem nieruchomości, skorzystaj z naszego wsparcia.

Doradzimy która oferta spełni Twoje oczekiwania (będzie adekwatna do Twoich możliwości finansowych).

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny jest to taki rodzaj kredytu lub pożyczki, którego przeznaczeniem jest spłata innych zobowiązań kredytobiorcy. Takiej konsolidacji może podlegać bardzo wiele rodzajów kredytów, począwszy od gotówkowego, przez hipoteczny a skończywszy na kredycie ratalnym.

Największym atutem kredytu konsolidacyjnego jest zamiana kilku kredytów, często spłacanych w różnych bankach, w jeden kredyt, zwykle długoterminowy o niższym oprocentowaniu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może spłacać jedną ratę w jednym banku, a nie kilka rat w różnych bankach, co umożliwia większą kontrolę nad wydatkami oraz pozwala zwiększyć płynność finansową.

Pomożemy Ci dokonać wyboru optymalnego rozwiązania, dzięki któremu połączysz kilka pożyczek lub kredytów w jeden o niższej racie.

ifirma.pl program do księgowania - fakturka1
ifirma.pl program do księgowania - fakturka2
ifirma.pl program do księgowania - fakturka3
ifirma.pl program do księgowania - fakturka4
ifirma.pl program do księgowania - iPad horizontal@2x

Jak dostać kredyt?

ifirma.pl program do księgowania - zakladasz

Procedura składa się z kilku etapów:

  • kontakt z doradcą poprzez formularz (nasz konsultant po otrzymaniu zapytania skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób),
  • rozpoznanie potrzeb finansowych i/lub inwestycyjnych poprzez analizę Twojej sytuacji finansowej oraz oczekiwań,
  • przedstawienie najlepszych ofert dobranych pod kątem Twoich potrzeb i możliwości,
  • wskazanie dokumentów wymaganych przez Bank i informowanie o tym, gdzie można te dokumenty uzyskać,
  • dla klientów Biura Rachunkowego: możliwość przygotowania i potwierdzenia wyciągu z KPiR, PIT-u rocznego oraz ewidencji środków trwałych,
  • przesłanie druków i formularzy wymaganych przez Bank,
  • ułatwienie i pośredniczenie w komunikacji między Tobą i Bankiem, w celu uzyskania kredytu oraz zawarcia umowy kredytowej,
  • informowanie o etapach i decyzji dotyczącej złożonego wniosku o produkt/usługę finansową.

Skontaktuj się