Moduły w ifirma.pl

Poznaj moduły dostępne w ifirma.pl

Udostępniamy szereg modułów ułatwiających pracę z aplikacją. Sprawdź, który z nich usprawni Twoją codzienną pracę.

Analiza finansowa

Moduł do analizy finansowej ułatwia planowanie i kontrolę wydatków firmy. Jest częścią większego modułu CRM, dzięki któremu praca z ifirma.pl staje się jeszcze prostsza.

CRM

CRM w ifirma.pl to darmowy system do zarządzania relacjami z klientem. Jego funkcje zostały dopasowane tak, aby zwiększyć produktywność firmy i skrócić czas potrzebny na obsługę kontrahentów. CRM usprawni kontrolę i planowanie działań Twojego przedsiębiorstwa. System w całości pracuje w modelu chmury (cloud CRM) dzięki czemu masz do niego stały dostęp także z urządzeń mobilnych.

Faktury

Moduł faktury daje możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Wydatki

Moduł pozwala na dodawanie i zarządzanie kosztami prowadzenia działalności.

Majątek

W module tym znajdziesz ewidencję środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, rejestr wyposażenia, dowody umorzenia środków trwałych, protokoły likwidacji oraz remanenty.

Magazyn

Darmowy moduł „magazyn” dostępny w aplikacji ifirma.pl. Zawiera wszystkie funkcje niezbędne do profesjonalnego prowadzenia magazynu. Program dostępny jedynie dla płatników VAT.

e-ZUS – wysyłka deklaracji

Koniec kolejek i wizyt w ZUS-ie. ifirma.pl jest zintegrowana z systemem Elektronicznej Wymiany Dokumentów ZUS. Oznacza to, że większość deklaracji możesz teraz przesłać za pośrednictwem naszej aplikacji – szybko i bez nerwów.

Ewidencje

Moduł daje łatwy dostęp do ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupów VAT oraz do Księgi Przychodów i Rozchodów.

Deklaracje

Automatyczne generowanie deklaracji. Do wyboru masz: ZUS, VAT, PIT-4, PIT-8a, PIT-5L, PIT-11, PIT-4R, ZUS RMUA, VAT-UE (miesięczny), VAT-UE (kwartalny).

Pracownicy

Łatwe zarządzanie pracownikami. Moduł pozwala na sprawne zarządzanie osobami zatrudnionymi w Twojej firmie.

Zobowiązania

Składki ZUS, wynagrodzenia, podatki – wszystkie zobowiązania jakie masz wobec pracowników oraz Państwa znajdziesz w jednym miejscu.

Czytnik kodów

W ifirma.pl nie musisz już ręcznie dodawać towarów do “listy towarów i usług”. Wystarczy czytnik kodów – klikasz, a towar dodaje się automatycznie. Produkty/usługi dodane do listy możesz umieścić na fakturze również przy pomocy skanera.

Dodatki

Usługi dodatkowe w ifirma.pl. Znajdziesz wśród nich: usługi pocztowe, a także integracje z iCal, Google Calendar oraz GUS. Umożliwiamy również składanie e-deklaracji. Jesteśmy zintegrowani z najpopularniejszymi e-sklepami i Allegro. Udostępniamy również mobilne wersje aplikacji ifirma.pl (Android/iOS).

Za co jeszcze plusujemy?

  • Mamy 18 lat doświadczenia w prowadzeniu księgowości internetowej.
  • Udostępniamy darmowy program do faktur i rachunków.
  • Posiadamy ubezpieczenie OC usług biura rachunkowego.
  • Obsługujemy JPK.
ifirma.pl program do księgowania - iko6
ifirma.pl program do księgowania - iko4
ifirma.pl program do księgowania - iko3
ifirma.pl program do księgowania - iko5
ifirma.pl program do księgowania - iko1
ifirma.pl program do księgowania - iko2
ifirma.pl program do księgowania - ipad@2x