Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

  • Obsługa JPK – bez dopłat.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
  • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

7 darmowych szablonów WordPress dla freelancera

Ruszamy z nowym cyklem wpisów, w ramach którego przedstawimy przydatne narzędzia dla freelancerów: aplikacje do tworzenia tekstów, programy do organizacji czasu, aplikacje do bezpłatnej obróbki zdjęć, strony z darmowymi stockami, ciekawe fonty i wiele innych. Dziś prezentujemy najlepsze darmowe szablony WordPress dla freelancera.
Darmowe szablony www

Strona internetowa freelancera jest jego wizytówką i niejednokrotnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych. Ładna i profesjonalnie wyglądająca zachęci potencjalnego zleceniodawcę do skorzystania z oferty, brzydka i niedopracowana może go natomiast zniechęcić. Warto więc o nią zadbać. Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, które prezentują się bardzo profesjonalnie i właściwie niczym nie odbiegają od szablonów płatnych. Przedstawiamy kilka z nich.

Fukasawa

Minimalistyczny, efektowny szablon przeznaczony do eksponowania zdjęć i filmów. Jest łatwy w obsłudze i pozwala na wprowadzanie zmian w wyglądzie, np. zmianę kolorów, wgranie własnego logo czy modyfikowanie treści w pasku bocznym. Świetny dla freelancerów, najlepiej sprawdzi się u designerów i grafików.

fukasawa
Demo | Pobierz

Masonry

Masonry to prosty i elegancki szablon, gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi. Wyświetla informacje w postaci siatki. Posiada minimalistyczne, wysuwane menu i odnośniki do profilów w social media.

masonry
Demo| Pobierz

Phogra

Nowoczesny szablon w formie portfolio, stworzony z myślą o fotografach i grafikach. Zawiera wysuwane menu i odnośniki do mediów społecznościowych. Wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Jest oczywiście w pełni responsywny.

phogra
Demo | Pobierz

Phogra to darmowy motyw WordPress, ale za wsparcie należy zapłacić.

OneTone

Efektowny szablon w formie pojedynczej strony. Świetnie sprawdzi się w formie wizytówki. Po wejściu na stronę włącza się animacja – jako tło można ustawić dowolny film.

onetone
Demo | Pobierz

Doke Doke

Przejrzysty i funkcjonalny motyw WordPress stworzony z myślą o freelancerach i agencjach kreatywnych. Twórcy wykorzystali w nim efekt parallax. Szablon jest gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi i idealnie nadaje się do zaprezentowania swojego portfolio.

doke

Demo | Pobierz

Doke Doke nic nie kosztuje, ale – żeby móc z niego skorzystać – należy opublikować na Facebooku lub Twitterze informację, że się go pobrało (system Pay With a Post).

Workality

Zintegrowany z portalami społecznościowymi, przejrzysty szablon w formie portfolio. Świetnie radzi sobie zarówno ze zdjęciami i tekstem, jak i z filmami. Twórcy udostępnili 4 różne układy stron do wyboru. Dostępna jest również wersja premium, posiadająca więcej funkcji.

workality
Demo | Pobierz

SKT Full Width

Przyjazny SEO, darmowy motyw dla WordPressa. Posiada oryginalne, zawijane menu i pozwala w prosty sposób zmienić logo oraz zdjęcia w tle. Jest w pełni responsywny, a więc idealny dla photoblogerów, fotografów i grafików.

fdw

Demo | Pobierz

Klienci kupują oczami. Pięć sekund – tyle czasu potrzebuje użytkownik na stronie internetowej, aby podjąć decyzję o zakupie. Opłaca się więc przysiąść i popracować nad jej wyglądem. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona internetowa pomoże zbudować profesjonalny, wiarygodny wizerunek, a tym samym będzie stanowić naturalną zachętą do skorzystania z naszych usług.

A kiedy już wybierzesz dla siebie najlepszy szablon WordPress, sprawdź także, jak rozreklamować swoje portfolio (Facebook, Google, Instagram i inne).

Narzędzia Freelancera

Narzędzia Freelancera to cykl wpisów, w ramach którego przedstawiamy zestaw narzędzi przydatnych dla grafików, programistów, coachów, copywriterów, tłumaczy, doradców, fotografów, software developerów, marketerów i innych freelancerów.
Pokazujemy przydatne aplikacje do obróbki grafiki, programy do organizacji czasu, aplikacje do tworzenia tekstów, strony ze stockami, szablony WordPress, najnowsze fonty i inne. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Facebook Google+  

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ