Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

  • Obsługa JPK – bez dopłat.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
  • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

Darmowe szablony stron internetowych

Klienci kupują oczami. Pięć sekund – tyle czasu potrzebuje użytkownik na stronie internetowej, aby podjąć decyzję o zakupie. Opłaca się więc przysiąść i popracować nad jej wyglądem. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona internetowa pomoże zbudować profesjonalny, wiarygodny wizerunek, a tym samym będzie stanowić naturalną zachętą do skorzystania z naszych usług.

Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, które prezentują się niezwykle profesjonalnie i właściwie niczym nie odbiegają od szablonów płatnych.

Przedstawiamy więc kilka z nich.

Fit Coach

Efektowny, darmowy szablon WordPress dla trenerów osobistych, fit blogerów lub na stronę internetową siłowni. Jest bardzo nowoczesny, w pełni responsywny i przyjazny SEO. To niezwykle prosty w obsłudze szablon, który umożliwia dowolną modyfikację fontów, układów i kolorów.

wordpress7

Demo | Pobierz

Brewhouse

Darmowy motyw WordPress dla właścicieli pubów i barów, choć sprawdzi się także w przypadku restauracji i innych lokali. Posiada wysuwane menu i nowoczesny, efektywny design. Umożliwia zamieszczenie na stronie menu, np. listy drinków. Jest także gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi.

wordpress6

Demo | Pobierz

Portfolio

Nowoczesny, w pełni respnsywny szablon przeznaczony dla grafików, designerów, architektów czy fotografów. Wygląda bardzo efektownie i profesjonalnie. Posiada przyciski social media oraz wysuwane menu. Jest przyjazdny SEO oraz gotowy do pracy z każdą przeglądarką: Firefoxem, Chrome, Safari, IE 9+, Operą. Idealnie nadaje się do zaprezentowania swojego portfolio.

wordpress5

Demo | Pobierz

Munter Design

Profesjonalny i przejrzysty szablon w formie pojedynczej strony. Idealny dla agencji reklamowych, grafików i webdeveloperów. Twórcy wykorzystali w nim efekt parallax. Posiada przyciski social media i jest gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi.

wordpress8

Demo | Pobierz

Astral

Elegancki, minimalistyczny szablon w postaci wizytówki. Jest bardzo prosty w obsłudze i w pełni konfigurowalny. Posiada formularz kontaktowy oraz umożliwia umieszczenie na stronie swojego portfolio.

wordpress1

Demo | Pobierz

Business One

Responsywny szablon na WordPressa stworzony z myślą o agencjach reklamowych. Jest przyjazny SEO i, mimo że jest darmowy, posiada wiele wbudowanych funkcji. Umożliwia zmianę kolorów, ikon, układu menu, zamieszczenie na stronie formularza kontaktowego czy mapy Google.

wordpress9

Demo | Pobierz

Accesspress Parallax

Nowoczesny szablon w formie pojedynczej strony. Idealny zarówno dla freelancerów, jak i dla firm. Bardzo przejrzysty, estetyczny i profesjonalny. Posiada sekcje usług, nagłówek w postaci paska slajdów i zdjęcia w tle. Wyświetla portfolio w postaci siatki.

wordpress10

Demo | Pobierz

Roda

Responsywny szablon z nowoczesnym wyglądem, przeznaczony do eksponowania treści. Prosty i intuicyjny, umożliwia dopasowanie wyglądu witryny do własnych potrzeb. Twórcy szablonu postawili na funkcjonalność i minimalizm.

wordpress12

Demo | Pobierz

PhotoShoot

Lekki i prosty motyw WordPress przeznaczony głównie dla fotografów, lecz sprawdzi się także u innych freelancerów lub małych firm, które chcą zaprezentować swoje portfolio w postaci zdjęć czy obrazów. Spodoba się zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. Szablon wygląda ładnie i profesjonalnie. Panel konfiguracyjny jest rozbudowany, umożliwiając m.in. zmianę logo. PhotoShoot wygląda porządnie.

wordpress13

Demo | Pobierz

Sprawdź także nasze poprzednie zestawienie darmowych szablonów www dla freelancerów.

Narzędzia Freelancera

Narzędzia Freelancera to cykl wpisów, w ramach którego przedstawiamy zestaw narzędzi przydatnych dla grafików, programistów, coachów, copywriterów, tłumaczy, doradców, fotografów, software developerów, marketerów i innych freelancerów.
Pokazujemy przydatne aplikacje do obróbki grafiki, programy do organizacji czasu, aplikacje do tworzenia tekstów, strony ze stockami, szablony WordPress, najnowsze fonty i inne. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Facebook Google+  

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ