Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

  • Obsługa JPK – bez dopłat.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
  • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

Darmowe szablony – WordPress

Niejeden przedsiębiorca i freelancer wie, że strona internetowa może być świetną wizytówką i jednocześnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona pomaga w budowaniu wiarygodnego wizerunku, a tym samym stanowi naturalną zachętę do skorzystania z oferty. Warto więc o nią zadbać.

Dziś mamy dla Was kilkanaście nowych, darmowych szablonów dla WordPressa.

Ares

szablon1
Demo | Pobierz

Nowoczesny, przyjazny z punktu widzenia SEO szablon dla WordPressa stworzony przez studio graficzne Smartcat. Ares sprawdzi się zarówno jako motyw na firmowej stronie internetowej, jak i na stronie domowej freelancera. Twórcy umożliwiają użytkownikom modyfikowanie wyglądu szablonu, udostępniając im m.in. ponad 600 ikon do wyboru.


Vanilla Basic

szablon2
Demo | Pobierz

Vanilla Basic to elegancki i minimalistyczny szablon idealny dla blogerów, skupiający się przede wszystkim na eksponowaniu treści.


Lovecraft


szablon3

Demo | Pobierz


Efektowny i estetyczny szablon zaprojektowany przez Andersa Noréna. Lovecraft jest dwukolumnowy, responsywny i w pełni edytowalny, umożliwiając użytkownikom m.in. edycję nagłówka, zmianę kolorów, wgranie własnego logo i wybór jednego z dwóch stylów strony.


Legal


szablon4

Demo | Pobierz


Nowoczesny, w pełni responsywny i darmowy szablon dla WordPressa zaprojektowany w ten sposób, aby wyglądał na premium. Idealnie sprawdzi się jako motyw na stronie firmowej. Legal posiada własne widgety i przyjazne w obsłudze menu, umożliwiające dostosowanie wyglądu szablonu do własnych potrzeb.


Optimizer


szablon8

Demo | Pobierz


Optimizer to łatwo konfigurowalny, przyjazny SEO szablon dla WordPressa z mnóstwem zaawansowanych funkcji. Szablon umożliwia na zmianę niemal każdego elementu wyglądu bez konieczności zagłębiania się w kod, m.in. zmianę logo, fontów i kolorów. Sprawdzi się idealnie w przypadku każdej strony internetowej – Landing Page, portfolio, e-commerce czy zwykłego bloga firmowego.


Zifer Child

szablon12

Demo | Pobierz


Szablon przeznaczony głównie dla fotografów, choć sprawdzi się także w przypadku graphic designerów, którzy chcieliby stworzyć swoje internetowe portfolio. Jest w pełni responsywny, bardzo prosty w obsłudze i działa poprawnie na wszystkich możliwych przeglądarkach internetowych. Twórcy umożliwiają użytkownikom personalizację wyglądu, tj. m.in. wgranie logo, zmianę kolorów i wgranie linków do social media.


Totomo

szablon7

Demo | Pobierz


Estetyczny, prosty i minimalistyczny szablon dla WordPressa. Sprawdzi się zarówno na stronie firmowej, jak i na blogu osobistym.


Personal Blog


szablon6

Demo | Pobierz


Nowoczesny, efektowny i w pełni responsywny szablon zaprojektowany przez studio ShapeBootstrap. Jest minimalistyczny i bardzo czytelny, skupiając się głównie na eksponowaniu treści. Powinien spodobać się szczególnie blogerom, pisarzom i dziennikarzom. Personal Blog umożliwia zmianę fontów (Google Webfonts) i integrację z social media. Dodatkowo twórcy udostępnili kilka opcji wyglądu do wyboru, od lewostronnego położenia menu kontekstowego po oś czasu i trzy kolumny.


Black Line

szablon9

Demo | Pobierz


Prosty, efektowny i bardzo funkcjonalny szablon idealny dla sklepu internetowego, prosto od studia JustPX. Black Line jest w pełni responsywny i posiada minimalistyczny design skupiający się na eksponowaniu produktów. Użytkownicy mają do wyboru 5 różnych sidebarów oraz dużo przydatnych dodatków, m.in. filtr wyszukiwania pod kątem cen.


Panaroma

szablon10

Demo | Pobierz


Panarama to idealny szablon w formie portfolio dla grafików, projektantów i fotografów, ale sprawdzi się także jako motyw na właściwie każdej stronie firmowej – od agencji reklamowych po biura architektoniczne, sklepy internetowe i inne. Szablon posiada łatwy w obsłudze panel, który umożliwia modyfikację wyglądu, np. zmianę tła na stronie.


Foliogine


szablon11

Demo | Pobierz

Darmowy szablon dla WordPressa, który idealnie sprawdzi się jako blog, portfolio lub strona internetowa dla małej firmy czy freelancera. Foliogine jest w pełni responsywny, prosty w obsłudze i efektowny. Działa poprawnie na wszystkich możliwych przeglądarkach internetowych. Twórcy umożliwiają użytkownikom personalizację wyglądu, tj. m.in. wgranie logo, zmianę kolorów i wgranie linków do social media.

Który szablon sposobał się Wam najbardziej?

Narzędzia Freelancera

Narzędzia Freelancera to cykl wpisów, w ramach którego przedstawiamy zestaw narzędzi przydatnych dla grafików, programistów, coachów, copywriterów, tłumaczy, doradców, fotografów, software developerów, marketerów i innych freelancerów.
Pokazujemy przydatne aplikacje do obróbki grafiki, programy do organizacji czasu, aplikacje do tworzenia tekstów, strony ze stockami, szablony WordPress, najnowsze fonty i inne. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Facebook Google+  

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


  • Ares wymaga dostosowywania i zabawy, a przede wszystkim zmiany czcionki :).
    A na Lovecrafta czekałam od stycznia, wtedy autor wysłał go na przegląd do repozytorium i wreszcie jest! Jeszcze nie patrzyłam jak wygląda po instalacji, ale moim zdaniem jest to najlepszy szablon tego autora :).

Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ