Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

 • Obsługa JPK – bez dopłat.
 • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
 • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

Księgowość online dla małych firm

Do księgowości online przekonuje się coraz więcej małych firm rozliczających się ryczałtem lub KPiR – programistów, lekarzy, przedsiębiorców prowadzących sprzedaż internetową i wielu innych. Sprawdź, na czym polega księgowość internetowa i jakie ma zalety.

Księgowość online może być świetnym rozwiązaniem szczególnie dla przedsiębiorców, którzy:

 • dopiero rozpoczynają działalność i nie chcą ponosić wysokich kosztów związanych z obsługą księgową,
 • nie mają czasu na wożenie dokumentów do księgowej,
 • chcą mieć zawsze wszystkie dokumenty pod ręką.

Czym jest księgowość online?

Księgowość internetowa to alternatywa dla tradycyjnego biura rachunkowego. Przedsiębiorca może prowadzić księgowość samodzielnie za pomocą specjalnego programu księgowego dostępnego w przeglądarce internetowej (w razie potrzeby korzystając z pomocy ekspertów księgowych na czacie) albo, jeśli woli, może też zlecić prowadzenie księgowości biuru rachunkowemu online.

Przewagą księgowości online nad stacjonarną jest to, że przedsiębiorca ma do niej dostęp w każdym momencie, w dowolnym miejscu i czasie – podczas spotkania z kontrahentem, rozmów z bankiem, podróży pociągiem. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby wystawić fakturę, wypełnić deklarację podatkową i wysłać ją do urzędu, dodać wydatki lub – jeśli korzysta z biura rachunkowego online – po prostu mieć wygodny wgląd do firmowych dokumentów.

Mała księgowość online jest wygodna

Księgowość online to bardzo wygodny sposób na prowadzenie księgowości w małej firmie. Program księgowy ifirma.pl automatycznie księguje faktury i wylicza kwoty podatków do zapłacenia za przedsiębiorcę, eliminując możliwość popełnienia błędu. Wystarczy dodać przychody i koszty, a KPiR i inne ewidencje uzupełnią się automatycznie. System wygeneruje deklaracje podatkowe i przypomni o terminach płatności. W razie wątpliwości można skorzystać z pomocy księgowej lub technicznej BOK.

Podstawowe zalety księgowości online ifirma.pl:

 • łatwe wystawianie faktur i rachunków,
 • automatyczne księgowanie dokumentów,
 • wysyłanie deklaracji do urzędu bez wychodzenia z domu,
 • praktyczne integracje z e-sklepami,
 • przydatne narzędzia takie jak CRM i magazyn,
 • pomocne analizy finansowe,
 • nielimitowana pomoc księgowych.

faktury księgowość online
Księgowość online – najlepsza księgowość dla małych firm

Samodzielna księgowość online to oszczędność

Dużą zaletą księgowości online jest to, że pozwala przedsiębiorcom na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. Firma nie musi korzystać z usług stacjonarnych biur rachunkowych, które są zazwyczaj droższe, ani też zatrudniać własnego księgowego i inwestować w sprzęt, rekrutację i inne kwestie związane z utworzeniem nowego stanowiska pracy.

W przypadku księgowości internetowej ifirma.pl, miesięczny abonament wynosi 45 zł, a w przypadku biura rachunkowego online – od 89 zł miesięcznie, w zależności od ilości księgowanych dokumentów kosztowych.

Księgowość internetowa jest bezpieczna

Księgowość internetowa to bezpieczna forma prowadzenia księgowości dla małych firm. Biuro rachunkowe online ifirma.pl posiada licencję i ubezpieczenie OC, a wprowadzone do programu dane są zabezpieczone cyfrowo i przechowywane na bezpiecznych serwerach. Kopie zapasowe wykonywane są codziennie, dzięki czemu znika problem zniszczenia, kradzieży lub zgubienia dokumentów.

Bezpieczne jest też samo księgowanie. Program księgowy ifirma.pl automatycznie księguje faktury i wylicza kwoty podatków do zapłacenia za przedsiębiorcę, eliminując możliwość popełnienia błędu. Ponieważ aplikacja jest stale aktualizowana, tak, aby przez cały czas być zgodną z obowiązującymi przepisami, przedsiębiorca nie musi ślęczeć nad kodeksami i ustawami. Zamiast tego może spokojnie zająć się prowadzeniem biznesu.

Wszystko to czyni księgowość online idealnym narzędziem dla małych firm.

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ