Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

  • Obsługa JPK – bez dopłat.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
  • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

Nowe narzędzie dla biznesu – Google Moja Firma

Przedsiębiorcy wykorzystujący internet do promowania swojej marki z pewnością się ucieszą. Google udostępniło bowiem narzędzie, które znacznie ułatwi im zarządzanie informacjami o firmie oraz dotarcie do nowych klientów. Oto Google Moja Firma.

Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie, które skupia w sobie wszelkie przydatne dla firm funkcje – od zarządzania informacjami po statystyki. Za sprawą aplikacji w prosty sposób można aktualizować dane wyświetlane w wyszukiwarce, Mapach Google i w Google Plus, a dzięki temu dotrzeć do klientów, którzy szukają tam informacji na temat usług i firmy. Narzędziem można zarządzać z komputera, telefonu lub tabletu.

profil firmy w google
Źródło: google.pl/business

Narzędziem Google Moja Firma powinni zainteresować się przede wszystkim ci, którym zależy na bezpłatnym promowaniu się w internecie. Dzięki Google Moja Firma w prosty sposób można zamieścić w internecie informacje takie jak godziny otwarcia, dane kontaktowe, informacje o firmie czy wskazówki dojazdu do firmy. Google wyświetli je zarówno w wyszukiwarce, jak i na Mapach Google i w Google+.

Narzędzie ułatwi też budowanie wizerunku firmy w internecie i kontakt z klientami. Do podstawowych funkcji Google Moja Firma zaliczyć można między innymi:

  • dodawanie zdjęć prezentujących firmę,

  • publikowanie wirtualnego spaceru po niej,

  • śledzenie oraz odpowiadanie na komentarze i opinie zamieszczone w usługach Google,

  • dzielenie się aktualnościami,

  • publikowanie wpisów i wydarzeń na Google+.

Bardzo przydatną funkcją są statystyki, dzięki którym można łatwo monitorować popularność marki, sprawdzić w jaki sposób użytkownicy odwiedzający jej profil znaleźli ją w internecie, a także w jaki sposób wchodzą z nią w interakcję. Co więcej, usługę Google Moja Firma można w prosty sposób zintegrować z Google Analytics.

 

Przedsiębiorcy prowadzący profil swojej firmy na Google+ mogą zapoznać się z nowym narzędziem pod adresem google.pl/mojafirma. Natomiast dla tych, którzy nie mają jeszcze profilu swojej firmy na Google+ przygotowano specjalny samouczek i przewodnik, oba dostępne pod adresem google.com/mybusiness.

Aplikacja Google Moja Firma jest już gotowa do pobrania na Google Play.

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ