Chat with us, powered by LiveChat

Specjalista ds. kadr i płac Wrocław

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko
Specjalisty ds. kadr i płac

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie 5 000 – 8 000 zł/mies. brutto zależne od posiadanego doświadczenia

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy
  • rozliczanie czasu pracy
  • rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców
  • przygotowanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie pism do kancelarii komorniczych, ZUS i innych instytucji
  • obsługa programu Płatnik
  • obsługa programu R2Płatnik
  • bieżąca obsługa pracownicza
  • bezpośredni przełożony: Główny specjalista ds. kadr i płac

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe: 2-letnie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie: minimum średnie
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa komputera w zakresie narzędzi i programów biurowych, w tym arkusza kalkulacyjnego
  • komunikatywność, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • dokładność, rzetelność i systematyczność

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie: wyższe
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, ubezpieczeniowych i podatkowych
  • znajomość programów R2Płatnik i Płatnik
  • znajomość zagadnień PFRON
  • znajomość przepisów PPK

Oferujemy:

  • Długofalową, stabilną, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na GPW
  • Możliwość skorzystania z Multisport, opieki medycznej
  • Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez
  • Możliwość korzystania z parkingu oraz rowerowni
  • Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne)
  • Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności, szkolenia
  • Po wdrożeniu możliwość pracy hybrydowej

Aplikować można wysyłając dokumenty na adres praca-ifi@ifirma.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez IFIRMA SA zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby niezbędne do realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że zgodę mogę wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IFIRMA SA zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość, że zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000281947, NIP: 8981647572, REGON: 9310823940, strona internetowa: www.ifirma.pl. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się kontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, wysyłając wiadomość e-mail na adres iod@ifirma.pl lub listownie na adres IFIRMA SA, ul. Grabiszyńska 241G, 53-234 Wrocław. Twoje dane osobowe zawarte w przesłanych do nas dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane: A. w przypadku rekrutacji mającej na celu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: – w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem rekrutacji (podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Spółce art. 6 ust. 1 lit c RODO); – w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa (podstawą prawną przetwarzania jest zgoda art. 6 ust. 1 lit a RODO) B. w przypadku rekrutacji mającej na celu zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną: – w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacji (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b RODO) , co oznacza, że dane zgromadzone w trakcie procesu będziemy przetwarzać w celu wykonania umowy lub w celu podjęcia działań koniecznych przez zawarciem umowy – w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych podanych dobrowolnie (podstawą prawną przetwarzania jest zgoda art. 6 ust. 1 lit a RODO). Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać również w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w tym celu (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit a RODO). Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny lub wskazany wyżej adres e-mail. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem Dane będziemy przetwarzać także w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora (podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi na rzecz Spółki w związku z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych, np. zapewniające wsparcie IT lub świadczące usługi rekrutacyjne. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacji. W przypadku jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu jej odwołania. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, Twoje dane będziemy przetwarzać nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy. Zastrzegamy, iż wskazany okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Twoich danych osobowych okaże się niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Spółkę. Po tym okresie dane mogą być przetwarzane wyłącznie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przetwarzając Twoje dane osobowe nie będziemy dokonywać zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Masz prawo żądania dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania. Masz także prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie, również w zakresie poszczególnych form kontaktu z Tobą. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny lub wskazany wyżej adres e-mail. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Posiadasz również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, celem skorzystania z możliwości ochrony przewidzianej przez prawo. Podanie danych osobowych jest wymagane przez Kodeks pracy (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę), a także wymagane jest celem prowadzenia rekrutacji (zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną). Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Twojej aplikacji w ramach procesu rekrutacyjnego. W zakresie danych niewymaganych Kodeksem pracy podanie danych jest dobrowolne, a brak zgody lub jej wycofanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania osoby ubiegającej się o zatrudnienie, a także nie będzie powodować wobec niej jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowiło to przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.