Rachunek uproszczony – wystaw za darmo

 • W pełni zgodne z obowiązującą ustawą o e-fakturach.
 • Nieograniczona ilość wszystkich rodzajów rachunków.
 • Baza kontrahentów, towarów i usług.
 • Własne szablony dokumentów.
 • Wyślij rachunek uproszczony drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

Wystaw swoje rachunki
Wybierz darmowy program do faktur.

Najważniejsze funkcje

Podstawowe zalety

Oszczędność i bezpieczeństwo

Wystawiaj wszystkie rodzaje rachunków – za darmo. Twoje rachunki zabezpieczamy cyfrowo, a kopie zapasowe systemu wykonujemy w trybie ciągłym.

Prostota i wygoda

Stwórz własne szablony i numeracje rachunków i wysyłaj je do kontrahentów online w formie e-rachunku lub zleć nam ich wydruk i wysyłkę pocztą.

Archiwum e-dokumentów

Przechowuj swoje rachunki w naszym certyfikowanym e-archiwum. Zredukujesz ilość papierowej dokumentacji, zachowując do niej stały dostęp.

To tylko niektóre z zalet naszej aplikacji.

Zobacz wszystkie Zapytaj konsultanta

Jak to działa

 • Zakładasz darmowe konto

  Wybierając moduł darmowych faktur i rachunków możesz liczyć na jasne zasady: brak opłat i zero zobowiązań. Na zawsze.
 • Wystawiasz rachunki

  Sam decydujesz z jakiego urządzenia korzystasz – u nas wystatawisz rachunek uproszczony online ze smartfona lub tabletu. Gotowe dokumenty wysyłaszsz do kontrahentów wprost z aplikacji.
 • Zarządzasz kontrahentami, towarami i sprzedażą

  Zestaw wygodnych narzędzi porządkuje Twoje bazy kontrahentów oraz towarów i usług. Wyniki finansowe firmy możesz monitorować na interaktywnych wykresach.
 • Zlecasz nam wysyłkę swoich dokumentów

  System umożliwia wysyłanie rachunków do kontrahenta mailem lub tradycyjną pocztą. Rachunek uproszczony wydrukujemy i wyślemy za Ciebie!

Praktyczne integracje

Gotowy do pracy z e-sklepami

Korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Twój sklep wysyła do ifirma dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-rachunki trafiają do klientów.

API

Jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji wystawiania rachunków.

Zarządzanie projektami online

Dzięki naszemu darmowemu systemowi CRM planujesz i realizujesz kolejne etapy swoich projektów – na bieżąco je monitorując i wprowadzając konieczne zmiany.
uslugi-integracje-szary

Warto wiedzieć

 • Zgodność z ustawą

  Rachunki wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane.
 • Bezpieczeństwo Twoich dokumentów

  Dane przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje rachunki posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA.

 • Zweryfikowany przez Ministerstwo Gospodarki

  System Elektronicznej Wymiany Danych (EDI) wykorzystywany przez program do faktur i rachunków został wyróżniony Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki.

Dostępny tam gdzie chcesz

Mobilne aplikacje

Chcesz wystawić rachunek uproszczony na komórce lub tablecie? Nasza aplikacja działa z urządzeniami mobilnymi z systemem Android oraz iOS.

Responsywny interfejs

Zadbaliśmy o wygodę i funkcjonalność korzystania. Nasza aplikacja dostosowuje swój interfejs do wyświetlaczy urządzeń, na których działa.
uslugi-mobilne-szary

Rachunek uproszczony – to warto wiedzieć!

W 2014 r. zmieniły się przepisy dotyczące wystawiania rachunków uproszczonych. Dotychczas „rachunek uproszczony” był dokumentem wystawianym przez przedsiębiorców zarejestrowanych do podatku VAT osobom, które nie chciały faktury. Teraz zamiast rachunku uproszczonego VAT-owcy wystawiają faktury. Natomiast przedsiębiorca, który korzysta ze zwolnienia z VAT, wystawia rachunek uproszczony lub fakturę. Taka faktura musi jednak zawierać dodatkową informację o podstawie prawnej do zwolnienia z VAT.
Rachunki uproszczone wystawisz łatwo i wygodnie w aplikacji ifirma.pl. Możesz wystawiać je z dowolnego urządzenia – laptopa, smartfona, na tablecie. Jeśli chcesz, możesz zastosować własne szablony, a także wysłać wystawiony rachunek do kontrahenta tradycyjną pocztą lub online, w formie e-rachunku. Wybierajac ifirma.pl masz pewność, że wystawianie dokumenty księgowe są zawsze zgodne z obowiązującym prawem podatkowym. Aby wystawiać rachunki uproszczone w ifirma.pl, podczas zakładania konta w serwisie należy zaznaczyć, czy jest się VAT-owcem czy też nie. Dzięki temu możliwe będzie wystawianie odpowiedniego rodzaju dokumentu.

Dołącz do nas!

Już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów.

Załóż darmowe konto

Po rejestracji można dowolnie zmieniać pakiety, lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.


801 006 008

71 769 55 15

lub porozmawiaj z konsultantem na czacie, albo napisz maila na bok@ifirma.pl

Kontakt

pon.-pt.: 9:00 - 20:00

e-mail: bok@ifirma.pl

telefon: 801 006 008

telefon: 71 769 55 15

BR ifirma.pl: 71 769 55 81

profil FB: facebook

profil G+: google+


Nie odnalazłaś/eś informacji?

Nasze certyfikaty

certyfikat GPW ifirma - partner NASK ifirma - partner GOOGLE