Usługi windykacyjne w ifirma.pl

Pieczęć prewencyjna i wezwania do zapłaty

Dbamy nie tylko o Twoją księgowość, dlatego wprowadziliśmy dodatkową usługę.Dzięki niej możesz poinformować kontrahenta, że faktura, którą mu przesyłasz, objęta jest systemem pieczęci prewencyjnej.Możesz też wyegzekwować należność za pośrednictwem firmy windykacyjnej.

Pieczęć prewencyjna
Pieczęć prewencyjna spełnia funkcję informacyjną, jej zamieszczenie na fakturze oznacza, że dokument może podlegać windykacji. Korzystanie z usługi jest darmowe.

Jak to działa?

  1. wystawiając fakturę zaznacz na dole strony opcję”Dodaj pieczęć prewencyjną”,
  2. możesz też dodać pieczęć do każdej wystawianej faktury: „konfiguracja – Integracje i usługi – ustawienia windykacjii zaznacz opcję „Dołącz do każdej wystawianej faktury pieczęć windykacyjną.
Uwaga: korzystanie z pieczęci prewencyjnej nie jest jednoznaczne z zawarciem umowy z firmą windykacyjną. W związku z tym, usługę dzielimy na dwie niezależne części: “pieczęć prewencyjną” oraz “wezwanie do zapłaty – list windykacyjny”.
win01
Wezwanie do zapłaty – list windykacyjny
Usługi windykacyjne dostępne w ifirma.pl świadczone są przez firmę EOS KSI Polska Sp. z o.o. Z poziomu ifirma.pl możesz zlecić firmie EOS KSI wysłanie w Twoim imieniu wezwania do zapłaty (listu windykacyjnego) np. kontrahentom, którzy zalegają z opłatami za wystawioneprzez Ciebie faktury lub rachunki.
Koszt usługi
Wysłanie wezwania do zapłaty listem zwykłym to koszt 15 zł.
win02

Jak zlecić

wysyłkę wezwania do zapłaty?

  1. wybierz menu: CRM – windykacja,
  2. nieopłacone faktury/rachunki znajdziesz na liściePrzychody – dokument przeterminowane,
  3. w kolumnie Operacje wybierz listę przypomnień- dodaj przypomnienie
  4. wybierz: Typ przypomnienia – Wezwanie do zapłaty,
  5. wyślij wezwanie i wygodnie opłać usługę przez Transferuj.pl.
Jak wygląda realizacja usługi?
  • Opłacone zlecenie jest przekazywane do firmy windykacyjnej,która wydrukuje wezwanie na papierze firmowym z nadrukiem EOS KSI Polska i wyśle je do Twojego dłużnika w wybranej przez Ciebie formie (list zwykły ekonomiczny, list polecony bez potwierdzenia odbioru lub list polecony za potwierdzeniem odbioru).
  • Potwierdzenie realizacji usługi oraz fakturę do płatności otrzymasz bezpośrednio od EOS KSI.
Dowiedz się więcej, sprawdź szczegóły: