Dołącz do Programu Partnerskiego ifirma i zarabiaj

Jeśli prowadzisz bloga lub obsługujesz klientów, którzy mogą szukać sprawdzonych usług księgowości to z naszym Programem Partnerskim możesz zarabiać na poleceniach. Otrzymasz 100 zł prowizji za polecenie biura rachunkowego, 50 zł za księgowość internetową i 10 zł za program Faktura+.

ifirma - program partnerski

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

 1. 1Zarejestruj darmowe konto
  lub zaloguj się jeśli już je posiadasz
 2. 2W panelu klienta kliknij „kciuk”
  znajdujący się w prawym górnym rogu
 3. 3Zaakceptuj regulamin i dołącz
  do Programu Partnerskiego
 4. 4W panelu Programu Partnerskiego otrzymasz
  swój kod promocyjny oraz link polecający
 5. 5Udostępnij swój kod promocyjny
  lub link polecający klientom
 6. 6Po przekroczeniu kwoty prowizji 500 zł wygeneruj fakturę
  a ifirma wypłaci ci zarobione pieniądze!

Jak polecać ifirma.pl?

Swój kod promocyjny lub link polecający możesz umieścić:

Jak polecać ifirma.pl
Jak polecać ifirma.pl
Jak polecać ifirma.pl
Jak polecać ifirma.pl

Ifirma udostępnia darmowe materiały promocyjne dla naszych
Partnerów – możesz je pobrać tutaj.

Jeśli masz pytania w związku z programem partnerskim,
zapraszamy do kontaktu!

 

Program partnerski – najważniejsze pytania

 

 1. Zarejestruj darmowe konto lub zaloguj się jeśli już je posiadasz
 2. W panelu klienta kliknij „kciuk” znajdujący się w prawym górnym rogu
 3. Zaakceptuj regulamin i dołącz do Programu Partnerskiego
 4. W panelu Programu Partnerskiego otrzymasz swój kod promocyjny oraz link polecający
 5. Udostępnij swój kod promocyjny lub link polecający klientom
 6. Po przekroczeniu kwoty prowizji 500 zł wygeneruj fakturę a ifirma wypłaci Ci zarobione pieniądze!

Partner otrzyma prowizje w wysokości 100 zł za każde skuteczne polecenie biura rachunkowego, 50 zł za księgowość internetową i 10 zł za program Faktura+. Wysokość prowizji zależy więc od ilości skutecznych poleceń.

Kient pozyskany przez partnera musi zarejestrowac się w systemie ifirma.pl korzystając z linku polecającego partnera lub wprowadzić kod polecający partnera w systemie do 30 dni od rejestracji. Po podpisaniu przez klienta umowy z ifirma.pl i opłaceniu faktury partnerowi zostanie naliczona prowizja. Prowizja nie będzie naliczana Partnerowi, jeśli pozyskany przez niego Klient jest już Klientem ifirma.pl.

Prowizja za danego Klienta należna jest Partnerowi w miesiącu następującym po miesiącu, w którym Klient podpisał umowę z operatorem i opłacił fakturę. Informacje o liczbie rejestracji i aktualnej kwocie prowizji znajdziesz na swoim koncie w zakładce “Zarabiaj z ifirma.pl”.

Prowizja będzie wypłacana po przekroczeniu przez Partnera kwoty 500 zł, po wygenerowaniu i przesłaniu faktury. Faktura zostanie opłacona w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.

Tak – w przypadku chęci wypłaty prowizji niższej niż 500 zł należy samodzielnie wystawić fakturę za polecenia powiększoną o należny podatek od towarów i usług (VAT) i przesłać ją na adres partner@ifirma.pl. Faktura zostanie opłacona w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.