Promocje

Poznaj promocje dla użytkowników ifirma.pl

Program partnerski

Polecaj Biuro Rachunkowe ifirma.pl swoim klientom i zacznij zarabiać bez większego wysiłku. Każdy pozyskany przez Ciebie klient otrzymuje rabat 50 zł na nasze usługi, a my płacimy Ci 100 zł. Otrzymujesz wypłatę prowizji już za pierwszego pozyskanego klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promocja dla zalegających z opłatami

Klienci ifirma.pl, których zaległości w opłatach za korzystanie z serwisu są wyższe od 200 zł brutto, mogą skorzystać jednorazowo ze specjalnej promocyjnej oferty. Polega ona na anulowaniu całej kwoty zaległości pod warunkiem wniesienia na konto serwisu rocznej opłaty abonamentowej w promocyjnej kwocie 553,50 zł brutto (450 zł netto).

Poleć znajomym i korzystaj za darmo

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników serwisu ifirma.pl, którzy zarejestrowali się i pozyskali przynajmniej jednego użytkownika ifirma.pl przed dniem 7.02.2011 roku. Aby z niej skorzystać, należy zaprosić dwóch nowych użytkowników serwisu, którzy przy rejestracji w polu “Identyfikator polecającego ifirma.pl” podadzą identyfikator osoby, która poleciła im serwis i po okresie bezpłatnego użytkowania zaczną opłacać abonament.

Korzyścią dla osoby Polecającej jest to, że uzyskuje ona bezpłatny dostęp do serwisu przez cały okres, kiedy zaproszone przez nią osoby wnoszą opłaty abonamentowe. Promocja zaczyna działać w miesiącu kolejnym po miesiącu, w którym obaj pozyskani użytkownicy ifirma.pl opłacili abonament.

Zapoznaj się z regulaminem promocji
Promocje Promocje

Polecaj ifirma.pl i zbieraj nagrody

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich użytkowników serwisu ifirma.pl. Aby wziąć w niej udział, wystarczy polecać serwis znajomym. Za każdy miesięczny abonament opłacony przez pozyskanego użytkownika ifirma.pl przysługuje jeden punkt. Zdobyte punkty można wymieniać na wybrane nagrody, jak m.in.: odtwarzacze mp4, bony upominkowe do sieci zakupowych w całej Polsce (Orlen, Apart, Sephora, Empik, H&M) oraz na darmowe abonamenty w ifirma.pl.

WIĘCEJ NA TEMAT PROMOCJI

Opłata z góry za rok lub pół roku

Promocja przeznaczona jest dla użytkowników księgowości internetowej w ifirma.pl (nie dotyczy usług Biura Rachunkowego oraz Faktury+). Aby skorzystać z promocji, należy dokonać opłaty za korzystanie z serwisu ifirma.pl z góry. Wybierając opłatę półroczną, klient płaci za pięć miesięcy, a szósty otrzymuje za darmo. Natomiast wybierając opłatę roczną, klient płaci za 10 miesięcy, a jedenasty i dwunasty otrzymuje za darmo.