Windykacja za brak opłat

Proces windykacji za zaległości w opłatach

Zalegasz z opłatami za usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl. Jeśli nie uregulujesz należności, uruchomimy wobec Ciebie procedurę windykacyjną.

Uniknij kłopotów
i spłać swój dług

W celu uzyskania dodatkowych informacji

ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO

w serwisie ifirma.pl
windykacja@ifirma.pl

Procedura windykacyjna składa się z 3 etapów:

01

Wystawienie wierzytelności na giełdę długów

Skutki

Twoje dane (imię, nazwisko, nazwa firmy, miejscowość, NIP oraz wysokość długu) trafią do publicznej wiadomości, a sam dług będzie mógł zostać odkupiony od nas przez podmioty zewnętrzne. Giełda długów jest pierwszym miejscem, w którym opublikujemy informacje o Tobie. Jeśli to nie poskutkuje, podejmiemy kolejne kroki.

02

Wpis do rejestru
dłużników

Skutki

Do rejestru również trafią dane Twoje i Twojej firmy. KRD jest największą ogólnodostępną bazą informacji gospodarczych, i zarazem najpopularniejszą. Posługują się nią m. in. banki, SKOK-i oraz operatorzy telekomunikacyjni. Trafiając do KRD zamykasz sobie drogę do wzięcia kredytów, rat czy skorzystania z usług abonamentowych.

03

Postępowanie sądowe i egzekucyjne

Skutki

Jeżeli wcześniejsze kroki nie przyniosą efektu, złożymy przeciwko Tobie pozew sądowy. Po uzyskaniu prawomocnego nakazu zapłaty, skierujemy Twój dług do egzekucji. Jej wykonaniem zajmie się komornik sądowy. Odzyskaniem długu może się również zająć odpowiednia firma windykacyjna.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.