Program do faktur

Nowoczesny i prosty w obsłudze – testuj przez 30dni!
Sprawdź jak bardzo ułatwi prowadzenie Twojej firmy!

regulamin
darmowy program do faktur
0
netto/mc

Program do faktur to nowoczesne
rozwiązanie dla nowoczesnych firm

Przyjazny interfejs i łatwość w obsłudze a zarazem narzędzie za pomocą którego bez problemu wystawisz każdy rodzaj faktur od razu po założeniu konta.

Wystawiaj faktury ekspresowo i jednym kliknięciem przesyłaj je na adresy e-mail kontrahentów – wszystko z poziomu serwisu. Od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru oraz rachunki seryjne, krajowa sprzedaż, w walucie i wewnątrzwspólnotowe.

E-faktury wystawiane za pośrednictwem programu do faktur na ifirma.pl są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a sam program na bieżąco aktualizowany.

Załóż konto i testuj wszystkie funkcjonalności ifirma.pl przez 30 dni za darmo.

Jak działa fakturowanie online?

Program do faktur IFIRMA jest prosty i intuicyjny, aby wystawić fakturę nie musisz robić nic poza kilkoma kliknięciami,
wybraniem szablonu i wpisaniem niezbędnych danych:

Wybierz tę opcję, jeśli nie jesteś zarejestrowanym płatnikiem podatku VAT czyli nie składałeś deklaracji VAT-R.

Wybierz tę opcję, jeśli jesteś płatnikiem podatku VAT. Czyli: nie korzystasz ze zwolnienia przedmiotowego lub podmiotowego. W praktyce oznacza to, że składałeś w Urzędzie Skarbowym deklarację VAT-R

Wybierz tę opcję, jeśli chcesz wystawić inny rodzaj przychodu. Przed wystawieniem przychodu konieczne będzie skonfigurowanie konta.

Proste wystawianie faktur.

Wszystko co najważniejsze znajdziesz w jednym miejscu.

Informacje i dane kontrahentów zawsze na wyciągnięcie ręki.

Co zyskasz wybierając nasz program do faktur?

Wystawiaj do 3 faktur miesięcznie w pełni za darmo dzięki programowi do faktur ifirma.pl. Limit ten znosi pakiet Faktura+

Od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru oraz rachunki seryjne, krajowa sprzedaż, w walucie i wewnątrzwspólnotowe. Dzięki programowi do faktur wystawisz wszystkie rodzaje faktur oraz rachunki.

E-faktury które wystawisz, możesz ekspresowo wysłać na adresy e-mail kontrahentów, tego wszystkiego dokonasz za pomocą kilku kliknięć z poziomu serwisu.

W pakiecie Faktura + co miesiąc wygenerujesz i pobierzesz deklarację JPK zgodną ze specyfikacją Ministerstwa Finansów.

Czytaj więcej.
 

Dzięki darmowemu CRM uporządkowanie danych kontrahentów, towarów i usług zajmie Ci tylko chwilę, a do tego szybko wygenerujesz raporty z wynikami finansowymi firmy.

Kalendarz w programie CRM pomoże Ci w planowaniu zadań. To w tym miejscu przypiszesz swoim zadaniom statusy oraz określisz czas ich trwania. Dodawaj projekty do kalendarza i śledź ich postęp na bieżąco.

Jesteśmy ze zmianami na bieżąco

Korzystaj z księgowości gdzie i kiedy tylko zechcesz – pobierz aplikację mobliną ifirma.pl na smartfon z systemem Android lub iOS. Najprostszy w obsłudze program do faktur bez problemu zmieści się w Twojej kieszeni i umożliwi wystawianie faktur online bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Wystawianie faktur nigdy nie było tak proste i ekspresowe – dzięki integracji ifirma.pl z bazą GUS, jedyne czego potrzebujesz to NIP kontrahenta, wszystkie pozostałe dane uzupełnią się automatycznie.

Nie martw się o bezpieczeństwo Twoich dokumentów – w programie do faktur ifirma.pl wszystkie faktury są zabezpieczone cyfrowo.

Trzymaj całą dokumentację w jednym miejscu – certyfikowane archiwum faktur, rachunków i dokumentów firmowych jest do Twojej dyspozycji.

Czytaj więcej.
 

Usprawnij swoją codzienną pracę i samodzielne księgowanie łącząc ifirma.pl z urządzeniami fiskalnymi i eksportując za jej pośrednictwem przelewy do banku – zatwierdzisz je jednym kodem. Korzystasz z Allegro albo z popularnych platform e-commerce jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop? Program do faktur ifirma.pl bezproblemowo z nimi zintegrujesz.

Otrzymuj na bieżąco powiadomienia dotyczące terminów podatkowych i zobowiązań.

Drukuj paragony fiskalne w formacie pdf i wysyłaj je mailowo.

Nasz program do faktur aktualizujemy i rozwijamy na bieżąco – aby nadążyć za zmiany podatkowymi i prawnymi.

darmowa wersja programu

Testuj darmową wersję programu do faktur

Wciąż zastanawiasz się czy program do faktur ifirma.pl jest tym, czego Ci potrzeba?


Załóż konto i testuj wszystkie funkcjonalności bez ograniczeń – bez żadnych opłat.


Po 30 dniach zadecyduj, czy nasz program właśnie to, czego szukasz.

Czym jest faktura plus?

Możliwość wystawienia jedynie 3 faktur miesięcznie to dla Ciebie za mało? Decydując się na pakiet Faktura+ za 150zł/miesięcznie fakturujesz bez ograniczeń. A ponadto:

 • ZERO limitów – Faktura+ znosi limit 3 darmowych faktur w miesiącu, od teraz wystawiasz tyle faktur ile potrzebujesz,

 • Integracja z e-commerce i Allegro – wszystkie faktury księgowane są automatycznie, co przyspiesza obsługę a przede wszystkim oszczędza Twój cenny czas,

 • Obsługa JPK_FAKTURA – co miesiąc masz możliwość wygenerowania pliku na podstawie wystawionych faktur,

 • Dostęp do API,

 • Możliwość wystawiania faktur seryjnych,

 • Dostęp do aplikacji mobilej ifirma.pl

 • Poznaj również nasze inne usługi: Biuro rachunkowe oraz księgowość online.

faktura plus ifirma

Program do faktur na ifirma.pl to:

 • Fakturowanie już od 0zł,
 • Darmowy CRM,
 • Planowanie zadań i projektów w jednym miejscu,
 • Możliwość wystawienia każdego rodzaju faktur i rachunków,
 • Wysyłanie faktur online
 • Generowanie JPK bezproblemowo i bez pomyłek,

Program do faktur to nowoczesne oprogramowanie dla nowoczesnych małych firm, freelancerów oraz przedsiębiorców. Dzięki programowi do faktur ifirma.pl możesz wystawiać faktury gdzie chcesz i kiedy chcesz, do tego zarządzać projektami i zadaniami a to wszystko z jednego miejsca i bez marnowania czasu.

Tak, ifirma.pl znajdziesz zarówno w Google Play jak i AppStore.

Aby wystawić fakturę, należy z listy faktur wybrać jedną z opcji widocznych w górnej części zakładki. Następnie pojawi się formularz służący do wystawienia faktury.

Pakiet Faktura+ jest dostępny dla użytkowników:

 • w trakcie korzystania z darmowych 30 dni,
 • zaraz po zakończeniu okresu próbnego,
 • w dowolnym miesiącu w trakcie używania Darmowej faktury,
 • po zaznaczeniu rezygnacji na koncie,
 • od razu, gdy na koncie został przekroczony limit wystawionych faktur.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.