IFIRMA SA: Rekomendacje i analizy

Program Wsparcia Pokrycia Analitycznego GPW 4.0

Organizatorem Programu 4.0 jest Giełda Papierów Wartościowych. Program 4.0 stanowi sponsorowane przez GPW pokrycie analityczne mające na celu zwiększenie dostępności aktualnych analiz dla inwestorów krajowych i zagranicznych oraz zwiększenie płynności na Spółkach. Program 4.0, w którym IFIRMA bierze udział będzie trwał 2 lata – od 3 lipca 2023 roku do 30 czerwca 2025 roku.

Raport analityczny IFIRMA przygotowany przez Biuro Maklerskie Millenium Banku S.A. https://millenniumbm.pl/ifirma

Więcej o Programie 4.0 https://www.gpw.pl/gpwpa

Doświadczenie,
które zobowiązuje

Jesteśmy na rynku od roku 2001. Stworzyliśmy od podstaw pierwszą księgowość internetową w Polsce. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców. To z myślą o nich i na podstawie ich sugestii stale ulepszamy usługi ifirma.pl.

wojtek prezes ifirma
Wojciech Narczyński
Prezes IFIRMA SA

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce