Wystawiaj wygodnie faktury

Fakturuj w ifirma.pl

 • Do 10 faktur miesięcznie oferujemy darmowy program do fakturowania ifirma.pl. To najwygodniejszy sposób na wystawianie faktur w małej firmie.
 • Program umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur i rachunków, a także stosowanie własnych szablonów i wzorca numeracji.
  • WYPRÓBUJ TERAZ 30 dni za darmo

  Wystawianie faktur

  Program do faktur online

  Program do wystawiania faktur ifirma.pl jest gotowy do pracy na najpopularniejszych platformach i urządzeniach. Faktury wystawisz, gdzie chcesz i kiedy chcesz – na tablecie czy smartfonie. Wystarczy tylko zainstalować aplikację i połączyć się z internetem. Jeśli nie masz dostępu do sieci, w każdej chwili możesz skorzystać z wersji offline.

  • Gotowe faktury wyślesz do kontrahenta wprost z aplikacji. Możesz przesłać faktury bezpośrednio na wybrany adres e-mail lub zlecić nam wysłanie ich pocztą.
  • Wszystkie wystawione faktury online są zabezpieczone cyfrowo, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dokumenty są bezpieczne.
  • Wystarczy, że wpiszesz numer NIP kontrahenta, a reszta jego danych pojawi się na fakturze automatycznie.
  • Wygodna baza towarów i kontrahentów umożliwi zarządzanie towarami, usługami oraz kontrahentami. Dla Twojej wygody połączyliśmy ją z wyszukiwarką i mechanizmem zarządzania danymi.
  Wystawianie faktur Wystawianie faktur Wystawianie faktur Wystawianie faktur Wystawianie faktur

  Certyfikowane archiwum e-faktur

  Wystawianie faktur

  Rozwiązuje problem przechowywania dokumentów księgowych.

  Certyfikowane archiwum e-faktur przechowuje dokumenty wystawione w ifirma.pl. Nie musisz też drukować papierowych faktur. Serwis daje dostęp do skanów i zdjęć dokumentów kosztowych. Przechowuje także np. umowy pracownicze. Masz stały dostęp do swoich danych – o każdej porze, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz marnować papieru na tradycyjne faktury – skorzystaj z naszych rozwiązań. Nasze certyfikowane archiwum e-faktur jest w pełni zgodne z obowiązującą ustawą. Wszystkie wprowadzone przez użytkowników dane przechowywane są na zabezpieczonych serwerach, co minimalizuje ryzyko ich utraty.

  To tylko niektóre z zalet naszej aplikacji!

  PEŁNA LISTA FUNKCJI     ZAPYTAJ KONSULTANTA