Program do faktur

Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnych firm

 
regulamin

Jak działa fakturowanie online?

Program do faktur

Zakładasz darmowe konto

W naszym programie do faktur od razu po skonfigurowaniu konta firmowego możesz wystawić pierwszą fakturę. Testuj ifirma.pl do woli przez 30 dni i zdecyduj, czy to jest dla Ciebie. Nie pożałujesz.
Program do faktur

Archiwum e-faktur i darmowy CRM

W ifirma.pl wystawisz wszystkie rodzaje faktur za darmo (do 3 faktur/mc). Przechowasz je w naszym certyfikowanym e-archiwum. Korzystaj też z darmowego CRM online i zarządzaj bazą kontrahentów, towarów i usług.
Program do faktur

Jesteś na bieżąco z przepisami

E-faktury wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane.

Co zyskasz wybierając ifirma.pl?

Program do faktur

Fakturowanie już od 0 zł!

Za darmo możesz wystawić do 3 faktur w miesiącu. Limit ten znosi pakiet Faktura + (150 zł/rok i brak ograniczeń w wystawianiu dokumentów).
Program do faktur

Wystawiaj wszystkie rodzaje faktur i rachunki

Od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru oraz rachunki seryjne, krajowa sprzedaż, w walucie i wewnątrzwspólnotowe.
Program do faktur

CRM za darmo

Razem z programem do faktur dostajesz darmowy CRM, dzięki któremu uporządkujesz dane kontrahentów, towarów i usług oraz wygenerujesz raporty z wynikami finansowymi firmy.
Program do faktur

Wysyłaj faktury online

Wystawione faktury możesz od razu przesłać kontrahentowi z poziomu serwisu (na e-mail klienta).
Program do faktur

Planuj zadania i projekty

Dzięki kalendarzowi CRM utworzysz zadania, przypiszesz im statusy i przewidywany czas trwania. Za jego sprawą dodasz projekty i będziesz mógł śledzić ich postęp.
Program do faktur

Generuj JPK bez problemów i pomyłek

W pakiecie Faktura + co miesiąc wygenerujesz i pobierzesz deklarację JPK zgodną ze specyfikacją Ministerstwa Finansów.

Dbamy o bezpieczeństwo
Twoich danych

Dane przekazywane w systemie ifirma.pl są szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL, a wszystkie faktury posiadają cyfrowe zabezpieczenie SHA1 RSA.

Codziennie wykonujemy kopie zapasowe i po zaszyfrowaniu przechowujemy je w dwóch lokalizacjach. W ten sposób gwarantujemy Ci poufność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Kamil

Administrator ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.