Mobilny program do faktur

Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnych firm

regulamin

Jak działa fakturowanie online?

Program do faktur

Zakładasz darmowe konto

Od razu po skonfigurowaniu konta firmowego możesz wystawić pierwszą fakturę. Testuj ifirma.pl do woli przez 30 dni i zdecyduj, czy to jest dla Ciebie. Nie pożałujesz.
Program do faktur

Masz archiwum e-faktur i darmowy CRM

W ifirma.pl wystawisz wszystkie rodzaje faktur za darmo (do 3 faktur/mc). Przechowasz je w naszym certyfikowanym e-archiwum. Korzystaj też z darmowego CRM online i zarządzaj bazą kontrahentów, towarów i usług.
Program do faktur

Jesteś na bieżąco z przepisami

E-faktury wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane.

Co zyskasz wybierając nasz program do faktur i rachunków

Program do faktur

Fakturowanie już od 0 zł!

Za darmo możesz wystawić do 3 faktur w miesiącu. Limit ten znosi pakiet Faktura + (150 zł/rok i brak ograniczeń w wystawianiu dokumentów).
Program do faktur

Wystawiaj wszystkie rodzaje faktur i rachunki

Od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru oraz rachunki seryjne, krajowa sprzedaż, w walucie i wewnątrzwspólnotowe.
Program do faktur

CRM za darmo

Razem z programem do faktur dostajesz darmowy CRM, dzięki któremu uporządkujesz dane kontrahentów, towarów i usług oraz wygenerujesz raporty z wynikami finansowymi firmy.
Program do faktur

Wysyłaj faktury online

Wystawione faktury możesz od razu przesłać kontrahentowi z poziomu serwisu (na e-mail klienta).
Program do faktur

Planuj zadania i projekty

Dzięki kalendarzowi CRM utworzysz zadania, przypiszesz im statusy i przewidywany czas trwania. Za jego sprawą dodasz projekty i będziesz mógł śledzić ich postęp.
Program do faktur

Generuj JPK bez problemów i pomyłek

W pakiecie Faktura + co miesiąc wygenerujesz i pobierzesz deklarację JPK zgodną ze specyfikacją Ministerstwa Finansów.

Dbamy o bezpieczeństwo
Twoich danych

Dane przekazywane w systemie ifirma.pl są szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL, a wszystkie faktury posiadają cyfrowe zabezpieczenie SHA1 RSA.

Codziennie wykonujemy kopie zapasowe i po zaszyfrowaniu przechowujemy je w dwóch lokalizacjach. W ten sposób gwarantujemy Ci poufność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Kamil

Administrator ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.