Darmowy program do faktur z CRM

Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnych firm

WYSTAW SWOJĄ FAKTURĘ + darmowy CRM!

Zakładasz konto i fakturujesz

Skonfiguruj swoje konto firmowe i rozpocznij fakturowanie w ciągu kilku minut. Używaj i testuj ifirma.pl do woli przez 3 miesiące i zdecyduj, czy to jest dla Ciebie. Nie pożałujesz. phone@2x 245x300 invo

Masz archiwum e-faktur i darmowy CRM

W ifirma.pl wystawisz wszystkie rodzaje faktur za darmo (do 10 faktur/mc). Przechowasz je w naszym certyfikowanym e-archiwum. Korzystaj z darmowego CRM online. PIT36@1x files2

Zawsze na bieżąco z przepisami

e-faktury wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane. pani3@1x spadochron

NIE PRZEPŁACAJ

0,00

zł na zawsze

bez zobowiąń bez ukrytych opłat bez haczyków

DOŁĄCZ DO NAS

sprawdź cennik

Więcej plusów w Faktura+

Funkcje, które ułatwią pracę
z programem do faktur i rachunków

Darmowy program do faktur kryje w sobie wiele zalet. Doskonale sprawdzi się w każdej małej firmie. Największą korzyścią, płynącą z jego użytkowania, jest możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur – od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru.

Za darmo można wystawić do 10 faktur w miesiącu. Limit ten znosi pakiet Faktura + (100 zł/rok i brak ograniczeń w wystawianiu dokumentów).


Wystawione faktury można przesłać kontrahentowi z poziomu serwisu (na e-mail klienta) lub zlecić nam ich wysyłkę pocztą. W pakiecie Faktura + masz możliwość comiesięcznego generowania pliku na podstawie wystawionych faktur. Nasz program online do faktur zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Dzięki serwisowi wygenerujesz i pobierzesz deklarację zgodną ze specyfikacją Ministerstwa Finansów.

Masz telefon/tablet i sieć?
Korzystaj z ifirma.pl, gdziekolwiek jesteś.
Aplikacja dostępna jest na najpopularniejsze platformy:

link appstore link googleplay
logo mg

e-faktury i cyfrowe archiwum objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki.

logo nask

Jesteśmy partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

logo gpw

Jesteśmy notowani na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

logo seg

Od 2018 r. należymy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Internetowy program do faktur umożliwia także korzystanie z darmowego CRM. To wygodne w użyciu narzędzie pozwalające na uporządkowanie danych kontrahentów oraz towarów i usług. Dzięki niemu wygenerujesz raporty z wynikami finansowymi firmy.

Poza tym skorzystasz z opcji, jakie daje kalendarz CRM – utworzysz zadania, przypiszesz im statusy i przewidywany czas trwania. To nie koniec możliwości. Za jego sprawą dodasz projekty, będziesz zarządzał dokumentami, a nawet utworzysz profesjonalne oferty biznesowe. Sprawdź sam, co jeszcze uzyskasz z darmowym CRM. Dostęp do niego jest możliwy z każdego urządzenia mobilnego.

Serwis ifirma.pl działa już od 2001 r. Zdobyte doświadczenie sprawia, że wiemy, jak zagwarantować jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Dane przekazywane w systemie są szyfrowane za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA.

Poza tym kopie zapasowe są przez nas wykonywane codziennie, a dane po zaszyfrowaniu przechowywane w dwóch lokalizacjach. W ten sposób mamy pewność, że są one bezpieczne, nawet w przypadku kradzieży czy zagubienia. Dodajmy, że nasz program online do faktur tworzony jest w oparciu o systemy Hewlett-Packard czy Oracle oraz oprogramowania i technologie Open Source.

Korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce? Twój sklep wysyła do ifirma.pl dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-faktury trafiają do klientów.

inte3@1x inte5@1xprestalogo 1

Jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji fakturowania.

To jednak nie koniec przydatnych integracji. Jeżeli prowadzisz sprzedaż i masz kasą fiskalną, to będziesz mógł ją zintegrować z ifirma.pl, co usprawni Twoją codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Masz wielu kontrahentów i chcesz zatwierdzać przelewy bankowe jednym kodem? Serwis umożliwia eksport transakcji do banku w postaci paczki przelewów. Z kolei aby ułatwić wystawianie faktur, serwis ifirma.pl został zintegrowany z bazą GUS – wpisujesz numer NIP kontrahenta, a reszta danych „zaczytuje się” na fakturze automatycznie.

Odpowiedzialna i rzetelna księgowość

Obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji bierzemy na siebie, gwarantując jednocześnie ich poprawność i zgodność z prawem . Posiadamy ubezpieczenie OC i zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Katarzyna Krzemińska

Zastępca kierownika Biura Rachunkowego

pani2@1x medal

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

stac 801 006 008 cell 71 769 55 15 ROZPOCZNIJ CHAT