Wygodny program do faktur

Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnych firm

WYSTAW SWOJĄ FAKTURĘ + darmowy CRM!

Zakładasz konto i fakturujesz

Skonfiguruj swoje konto firmowe i rozpocznij fakturowanie w ciągu kilku minut. Używaj i testuj ifirma.pl do woli przez 30 dni i zdecyduj, czy to jest dla Ciebie. Nie pożałujesz. Program do faktur Program do faktur

Masz archiwum e-faktur i darmowy CRM

W ifirma.pl wystawisz wszystkie rodzaje faktur za darmo (do 10 faktur/mc). Przechowasz je w naszym certyfikowanym e-archiwum. Korzystaj z darmowego CRM online. Program do faktur Program do faktur

Zawsze na bieżąco z przepisami

e-faktury wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane. Program do faktur Program do faktur

NIE PRZEPŁACAJ

0,00

bez zobowiąń bez ukrytych opłat bez haczyków

DOŁĄCZ DO NAS

sprawdź cennik

Więcej plusów w Faktura+

Funkcje, które ułatwią pracę
z programem do faktur i rachunków

Fakturowanie online w naszym programie jest wygodne i kryje w sobie wiele zalet. Doskonale sprawdzi się w każdej małej firmie. Największą korzyścią, płynącą z jego użytkowania, jest możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur – od faktury krajowej przez fakturę na usługi budowlane aż po fakturę eksportu towaru.

Za darmo można wystawić do 10 faktur w miesiącu. Limit ten znosi pakiet Faktura + (150 zł/rok i brak ograniczeń w wystawianiu dokumentów).


Wystawione faktury można przesłać kontrahentowi z poziomu serwisu (na e-mail klienta) lub zlecić nam ich wysyłkę pocztą. W pakiecie Faktura + masz możliwość comiesięcznego generowania JPK. Nasz program do faktur online zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Dzięki serwisowi wygenerujesz i pobierzesz deklarację zgodną ze specyfikacją Ministerstwa Finansów.

Masz telefon/tablet i sieć?
Korzystaj z ifirma.pl, gdziekolwiek jesteś.
Aplikacja dostępna jest na najpopularniejsze platformy:

Program do faktur Program do faktur
Program do faktur

e-faktury i cyfrowe archiwum objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Program do faktur

Jesteśmy partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

Program do faktur

Jesteśmy notowani na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Program do faktur

Od 2018 r. należymy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Program do faktur – wygodny i prosty w obsłudze

🔸 Gdzie sprawdzi się wygodny program do faktur?

Jest to rozwiązanie idealne dla freelancerów i jednoosobowych działalności gospodarczych oraz dla małych firm.

🔸 Co zyskujemy jeszcze w pakiecie z programem do faktur?

Program do faktur daje również dostęp do darmowego CRM od ifirma.pl dzięki czemu fakturowanie online stanie się jeszcze wygodniejsze.

🔸 Czym jest pakiet Faktura+ ?

Jest to pakiet, który daje dodatkowe możliwości i jeszcze większą swobodę w generowaniu faktur.

Internetowy program do faktur umożliwia także korzystanie z darmowego CRM. To wygodne w użyciu narzędzie pozwalające na uporządkowanie danych kontrahentów oraz towarów i usług. Dzięki niemu wygenerujesz raporty z wynikami finansowymi firmy.

Poza tym skorzystasz z opcji, jakie daje kalendarz CRM – utworzysz zadania, przypiszesz im statusy i przewidywany czas trwania. Za jego sprawą dodasz projekty i będziesz mógł zarządzać dokumentami. Sprawdź sam, co jeszcze uzyskasz z darmowym CRM. Dostęp do niego jest możliwy z każdego urządzenia mobilnego.

Serwis ifirma.pl działa już od 2001 r. Zdobyte doświadczenie sprawia, że wiemy, jak zagwarantować jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Dane przekazywane w systemie są szyfrowane za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA.

Poza tym kopie zapasowe są przez nas wykonywane codziennie, a dane po zaszyfrowaniu przechowywane w dwóch lokalizacjach. W ten sposób mamy pewność, że są one bezpieczne, nawet w przypadku kradzieży czy zagubienia. Dodajmy, że nasz program do faktur tworzony jest w oparciu o systemy Hewlett-Packard czy Oracle oraz oprogramowania i technologie Open Source.

Korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce? Twój sklep wysyła do ifirma.pl dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-faktury trafiają do klientów.

Program do faktur Program do fakturProgram do fakturProgram do faktur

Jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji fakturowania.

To jednak nie koniec przydatnych integracji. Jeżeli prowadzisz sprzedaż i masz kasą fiskalną, to będziesz mógł ją zintegrować z ifirma.pl, co usprawni Twoją codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Masz wielu kontrahentów i chcesz zatwierdzać przelewy bankowe jednym kodem? Serwis umożliwia eksport transakcji do banku w postaci paczki przelewów. Z kolei aby ułatwić wystawianie faktur, serwis ifirma.pl został zintegrowany z bazą GUS – wpisujesz numer NIP kontrahenta, a reszta danych „zaczytuje się” na fakturze automatycznie.

Odpowiedzialna i rzetelna księgowość

Obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji bierzemy na siebie, gwarantując jednocześnie ich poprawność i zgodność z prawem . Posiadamy ubezpieczenie OC i zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Katarzyna Krzemińska

Zastępca kierownika Biura Rachunkowego

Program do faktur Program do faktur

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Program do faktur 801 006 008 Program do faktur 71 769 55 15 ROZPOCZNIJ CHAT