Rzetelne biuro rachunkowe

Dedykowana księgowa dla Twojej firmy

ZLEĆ SWOJĄ KSIĘGOWOŚĆ
Pomagamy w przeniesieniu dokumentów.

Przydzielamy Ci księgową

Dedykowana księgowa zajmie się obsługą dokumentacji Twojej firmy. Bierzemy na siebie wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości. pani3@1x communicate

Dostarczasz dokumenty

Wygodnie – drogą elektroniczną poprzez aplikację ifirma, robiąc zdjęcie dokumentu, lub tradycyjnie kurierem/pocztą. lapek@2x invoice envelope

Gotowe rozliczenie i zero zmartwień

Rozliczenie miesiąca i deklaracje wysyłamy online, zawsze na czas. Odpowiedzialność jest po naszej stronie. Reprezentujemy Cię przed US i ZUS, a deklaracje składamy w Twoim imieniu. stamp@1x US

NIE PRZEPŁACAJ

99

miesięcznie

DOŁĄCZ DO NAS

sprawdź ile zaoszczędzisz

sprawdź cennik

Główne zalety

Sprawdź nasze mocne strony

Prowadzisz dokumentację firmy, masz nad wszystkim kontrolę i nie płacisz za księgową. Internetowe biuro rachunkowe to idealne rozwiązanie dla firm prowadzących zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, jak i tych działających w ramach spółki osobowej (cywilnej, partnerskiej). Oprócz obsługi Twojej dokumentacji przez księgową usługa pozwala korzystać z wielu innych dostępnych w serwisie funkcji i praktycznych integracji. Ty dostarczasz dokumenty, my przygotowujemy rozliczenie miesiąca, a deklaracje wysyłamy online. Taki zakres usług może tylko zapewnić nasze biuro rachunkowe online.
Baza towarów i kontrahentów pozwala sprawnie zarządzać towarami, usługami oraz kontrahentami. Całość połączona jest z wyszukiwarką oraz mechanizmem zarządzania danymi. Aplikacja ifirma.pl przechowuje wszystkie wprowadzone do niej dane. Zawarte umowy, wystawione faktury/rachunki, listy pracowników, wysłane deklaracje – dostęp do tych danych masz ze swojego konta w serwisie. Przechowuj ewidencje wszystkich kontrahentów, towarów i usług oraz środków trwałych i pojazdów w jednym miejscu. Dodaj do tego łatwe wyszukiwanie i edycję. Poza tym korzystaj z opcji, jakie daje moduł CRM, gdzie tworzysz zadania, przypisujesz im statusy, dodajesz projekty, zarządzasz dokumentami, a nawet tworzysz profesjonalne oferty biznesowe.
Wykresy, analizy i raporty sprzedaży w prosty sposób obrazują, jak wiedzie się Twojej firmie. Dzięki nim łatwiej zapanujesz nad kosztami, które ponosisz. Analiza finansowa jest częścią modułu CRM, za którego sprawą zweryfikujesz przychody i wydatki, wygenerujesz zestawienia i raporty – m.in. strukturę wydatków czy wykresy przedstawiające najlepszych odbiorców i dostawców.
logo mg

e-faktury i cyfrowe archiwum objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki.

logo nask

Jesteśmy partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

logo gpw

Jesteśmy notowani na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

logo seg

Od 2018 r. należymy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Używaj ifirma.pl, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy telefon lub tablet i dostęp do sieci. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach: link appstore link googleplay

W naszym biurze rachunkowym online, dostępnych jest także wiele przydatnych integracji dla użytkowników. Bez problemu skonfigurujesz serwis z urządzeniem fiskalnym czy też eksportujesz wybrane przelewy do pliku, a następnie prześlesz do banku – w ten sposób jednym kodem zatwierdzasz wszystkie płatności. Bezpośrednio z serwisu masz również dostęp do danych Głównego Urzędu Statystycznego, więc nie musisz ich wprowadzać samodzielnie.

Korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Twój sklep wysyła do ifirma.pl dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-faktury trafiają do klientów.

inte3@1x inte5@1xprestalogo 1

Jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji fakturowania.

Przypomni Ci o terminach niezbędnych płatności oraz zadaniach związanych z prowadzeniem działalności. Możesz również zintegrować swój kalendarz z Google Calendar lub iCal.

Obecność na rynku od 2001 r. i zdobyte przez ten czas doświadczenie jest gwarantem poprawności i rzetelności prowadzonej przez nas dokumentacji. Posiadamy ubezpieczenie OC. Dane przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA. Kopie zapasowe są przez nas wykonywane codziennie, a dane po zaszyfrowaniu są przechowywane w dwóch lokalizacjach. Stawiamy również na technologie – korzystamy z systemów Apple czy Oracle, a także z oprogramowania Open Source: Java, mongoDB i Scala.

Ta aplikacja
jest dla Ciebie, jeśli

dla ciebie
  • jesteś samozatrudniony/a (jednoosobowa działalność),
  • działasz w ramach spółki osobowej (cywilna, partnerska),
  • współpracujesz z podmiotami w UE – płatnik VAT-UE,
  • jesteś płatnikiem VAT lub jesteś zwolniony z VAT,
  • zatrudniasz pracowników,
  • prowadzisz sprzedaż online,
  • finansujesz założenie działalności z dotacji z Urzędu Pracy.

Odpowiedzialna i rzetelna księgowość

Obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji bierzemy na siebie, gwarantując jednocześnie ich poprawność i zgodność z prawem . Posiadamy ubezpieczenie OC i zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Katarzyna Krzemińska

Zastępca kierownika Biura Rachunkowego

pani2@1x medal

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

stac 801 006 008 cell 71 769 55 81 ROZPOCZNIJ CHAT