Rzetelne
biuro rachunkowe

Dedykowana księgowa dla Twojej firmy. Pomagamy w przeniesieniu dokumentów.

 
regulamin

Sprawdź jak działamy:

Biuro rachunkowe

Przydzielamy Ci indywidualną księgową

Wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości Twojej firmy przejmie dedykowana księgowa.
Biuro rachunkowe

Szybko i wygodnie dostarczasz dokumenty

Przez aplikację ifirma, robiąc zdjęcie dokumentu, lub tradycyjnie kurierem/pocztą.
Biuro rachunkowe

Otrzymujesz gotowe podsumowanie

Rozliczenie miesiąca i deklaracje wysyłamy online, zawsze na czas. Cała odpowiedzialność po naszej stronie.

Co zyskasz wybierając nasze usługi?

Biuro rachunkowe

Wygoda i oszczędność

Biuro rachunkowe online to nie tylko obsługa księgowej, ale także szereg przydatnych funkcji i integracji w ramach jednej usługi, w jednej cenie. My dbamy o Twoje rozliczenia, Ty zajmujesz się firmą.
Biuro rachunkowe

Monitoring rozliczeń

W kilka kliknięć uzyskasz przejrzyste wykresy, analizy i raporty finansowe. Dowiedz się wszystkiego o kondycji Twojej firmy i trzymaj rękę na pulsie.
Biuro rachunkowe

Wszystkie dane pod ręką

Twoje umowy, faktury, listy pracowników, kontrahentów i towarów są zapisane w module CRM, wyposażonym w wygodną wyszukiwarkę. Zarządzaj nimi, twórz projekty, zadania i oszczędzaj czas.
Biuro rachunkowe

Dobre połączenia

Ifirma.pl łatwo zintegrujesz z Allegro, Shoper, PrestaShop, Shoplo (i nie tylko!). Informacje o sprzedaży automatycznie trafią do Twojej księgowej, a e-faktury – do klientów.
Biuro rachunkowe

O niczym nie zapomnisz

Kalendarz przedsiębiorcy przypomni Ci o terminach płatności i zadaniach związanych z prowadzeniem działalności. Zawsze na czas.
Biuro rachunkowe

Twoje dane są bezpieczne

Dane przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 4096-bitowego klucza SSL, a faktury mają cyfrowe zabezpieczenie SHA256 RSA. Kopie zapasowe wykonujemy codziennie, a dane po zaszyfrowaniu przechowujemy w dwóch lokalizacjach.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.