Biuro
rachunkowe

Dedykowana księgowa i pomoc w przeniesieniu dokumentów!
Sprawdź czy biuro rachunkowe online to rozwiązanie
idealne dla Twojej firmy.

regulamin
od 149
netto/mc

Czym jest biuro rachunkowe?

Internetowe biuro rachunkowe to nie tylko dedykowana księgowa, ale też szereg funkcji i integracji w jednej cenie. Dzięki temu Ty możesz w pełni zająć się swoją firmą i nie martwić o sprawy księgowe, my zadbamy o Twoje rozliczenia.

Wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości przejmie indywidualna księgowa, która zawsze na czas przygotuje rozliczenie miesiąca i deklarację. Bierzemy całą odpowiedzialność na siebie.

Dzięki aplikacji mobilnej ifirma możesz łatwo, w dowolnym miejscu i czasie dostarczyć dokumenty Twojej księgowej robiąc im zdjęcie. Jeśli jesteś tradycjonalistą, możesz to zrobić również kurierem lub pocztą, decyzja należy do Ciebie.

Wybierając biuro rachunkowe IFIRMA w kilka kliknięć uzyskasz przejrzyste wykresy, analizy i raporty finansowe, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć wszystko o kondycji firmy i trzymać rękę na pulsie.

Dla kogo jest to dobre
rozwiązanie i dlaczego?

Biuro rachunkowe ifirma powstało z myślą o małych firmach, freelancerach i przedsiębiorcach, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i pragną w pełni poświęcić się prowadzeniu własnej działalności, bez zbędnego tracenia czasu na formalności i księgowość.

Indywidualna księgowa i aplikacja mobilna to połączenie, dzięki któremu nie musisz martwić się o rozliczenia i księgowość, dzięki czemu możesz spokojnie dbać o rozwój i prowadzenie własnej działalności.

W sprawnym zarządzaniu firmą pomoże Ci kalendarz przedsiębiorcy, który zawsze przypomni o płatnościach i zaplanowanych zadaniach.

Ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z platformami takimi jak Allegro, Shoper, Shoplo, PrestaShop i nie tylko. Dzięki temu każda informacja o sprzedaży automatycznie zostanie przekazana do Twojej księgowej, a e-faktury – do klientów.

Jak działa biuro rachunkowe
i jakie daje możliwości?

Korzystanie z biura rachunkowego ifirma.pl jest niezwykle proste, dokumenty przekazujesz z poziomu aplikacji – wystarczy zrobić zdjęcia i przesłać je dedykowanej księgowej. Dokumenty możesz przekazać również pocztą, lub osobiście – to Ty decydujesz, jaka droga jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Zestawienia i raporty są generowane automatycznie a planowanie i kontrola wydatków odbywa się za pośrednictwem prostych i intuicyjnych narzędzi.

Dzięki certyfikowanemu archiwum e-faktur masz wgląd we wszystkie dokumenty w każdym miejscu i czasie. Serwis przechowuje również np. umowy pracownicze, dzięki czemu wszystkie niezbędne dokumenty i narzędzia możesz mieć zawsze przy sobie.

Niezależnie czy jesteś freelancerem, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy jesteś właścicielem małego przedsiębiorstwa – biuro rachunkowe online zawsze masz na wyciągnięcie ręki, a indywidualna księgowa jest do Twojej dyspozycji.

Biuro rachunkowe online – funkcje

Oto funkcjonalności jakie w IFIRMA czekają na Ciebie:

 • darmowy moduł CRM, dzięki któremu możesz łatwo i szybko zarządzać relacjami z klientem, odpowiednio dobrane funkcje zwiększą produktywność firmy i ułatwią kontakt z klientem,

 • automatycznie generowane zestawienia i raporty oraz grafiki przedstawiające strukturę wydatków, stosunek zysków do strat i wiele innych,

 • archiwum, w którym cała Twoja dokumentacja jest bezpieczna i gromadzona w jednym, dostępnym zawsze i wszędzie miejscu,

 • wysoki poziom bezpieczeństwa wprowadzonych danych.

 • Jednolity Plik Kontrolny zawierający dane z faktur VAT, ewidencji zakupów i sprzedaży VAT, KPiR lub ewidencji przychodów,

 • przejrzysty i wygodny monitoring rozliczeń i zaległych należności wraz z kalendarzem przedsiębiorcy,

 • obsługa e-Deklaracji, IP Box,

 • rozbudowany system pomocy kontekstowej dla użytkownika,

Co możesz zyskać?

Plusem biura rachunkowego IFIRMA to z pewnością fakt, że nie martwisz się o księgowość swojej firmy i oszczędzasz dzięki temu czas, który możesz w pełni poświęcić inne kwestie związane z Twoim biznesem!

Dokumenty dostarczasz elektronicznie, pocztą lub osobiście – to Ty decydujesz jaka droga jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Wszystkie ważne dokumenty i narzędzia możesz mieć ze sobą zawsze i wszędzie w swoim smartfonie. Nie musisz się martwić o ich bezpieczeństwo, są one bezpieczne i zawsze w jednym miejscu.

Dedykowana księgowa jest do Twojej dyspozycji, możesz z nią się kontaktować i omawiać sprawy związane z prowadzoną dokumentacją.

Otrzymujesz dostęp do darmowego CRM, który znacznie usprawni prowadzenie Twojej działalności i zarządzanie relacjami z klientem. Prowadzisz księgowość w nowoczesny i wygodny sposób, dzięki czemu oszczędzasz zarówno czas jak i pieniądze.

Zmiana opcji z księgowości na biuro rachunkowe

Jeżeli jesteś klientem naszej księgowości internetowej, w każdej chwili możesz przejść na biuro rachunkowe.
Dlaczego warto i przede wszystkim co dzięki temu zyskasz?

dedykowaną księgową, która poprowadzi Twoją księgowość od A do Z

możliwość przekazania dokumentów księgowej online, osobiście lub pocztą – tak, jak będzie dla Ciebie najwygodniej,

kompleksową obsługę JPK, którą zajmie się Twoja księgowa,

rozliczenia PIT/ZUS/VAT wykonane przez dedykowaną księgową,

możliwość skontaktowania się z księgową i omawiania spraw związanych z prowadzoną działalnością,

zaoszczędzony czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój Twojej firmy.

Biuro rachunkowe online na ifirma.pl to rozwiązanie dla osób pragnących w pełni poświęcić się prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy, bez zbędnego tracenia czasu na formalności i księgowość. Dzięki dedykowanej księgowej możesz mieć pewność, że Twoje faktury i dokumenty znajdują się w dobrych rękach, a rozliczenia zawsze będą aktualne, bezbłędne i terminowe.

Biuro rachunkowe w ifirma to:

 • dedykowana księgowa,
 • darmowy CRM,
 • wszystkie dane i dokumenty pod ręką, zawsze i wszędzie,
 • wygoda i oszczędność,
 • automatyzacja dzięki integracjom z najpopularniejszymi platformami e-commerce takimi jak Allegro, Shoplo, PrestaShop i wiele innych,
 • sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem i terminami dzięki kalendarzowi przedsiębiorcy,
 • bezpieczeństwo danych, które zawsze znajdziesz w jednym miejscu

Tak, ifirma.pl znajdziesz zarówno w Google Play jak i AppStore.

To Ty wybierasz jaka droga jest dla Ciebie najwygodniejsza! Dokumenty możesz przesłać za pośrednictwem aplikacji robiąc im zdjęcie, kurierem/pocztą lub osobiście.

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce