Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony naszym partnerom reklamowym.    Więcej informacji    AKCEPTUJĘ
Jeżeli wniosek dotyczy wpisu do ewidencji należy wypełnić rubryki oznaczone gwiazdką (*) oraz inne pola, o ile wnioskodawca posiada dane podlegające wpisaniu.
Nasi konsultanci udzielają wszelkich informacji dotyczących zakładania firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.
wniosek EDG-1
wzory dokumentów - deklaracja VAT-R

Dodatkowo otrzymasz:

  • pomoc w rejestracji firmy
  • darmowy program do fakturowania
  • pakiet usług księgowych

Formularz wniosku CEIDG-1 zawiera bazę PKD i urzędów oraz   system podpowiedzi, które chronią przed popełnieniem błędu.

Interaktywny formularz wniosku CEIDG-1 pozwoli Ci szybko i efektywnie zrobić pierwszy krok w drodze do własnej firmy.

Formularz CEIDG jest jednym z narzędzi wspierających prowadzenie małej firmy, przygotowanym przez IFIRMA S.A. Z naszą pomocą założenie i prowadzenie firmy jest łatwe i tanie!

Aby założyć własną działalność gospodarczą należy zarejestrować ją w CEIDG, czyli w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W tym celu należy wypełnić formularz CEIDG-1 i złożyć go w dowolnym urzędzie miasta, gminy lub dzielnicy. Można to zrobić przez internet lub bezpośrednio w urzędzie. Rejestracja firmy w CEIDG jest bezpłatna.

We wniosku o rejestrację działalności gospodarczej, czyli we wniosku o wpis do CEIDG, należy uzupełnić dane o przyszłym przedsiębiorcy oraz o rejestrowanej firmie, której dany wniosek dotyczy. Są to, między innymi, informacje takie jak: dane oraz adres zamieszkania i zameldowania wnioskodawcy, nazwa rejestrowanej firmy, rodzaj działalności (kody PKD), przewidywana liczba pracujących i zatrudnionych w firmie, miejsce/a wykonywania działalności, wybrana forma opodatkowania i rodzaj prowadzonej księgowości, numer rachunku bankowego i udzielone pełnomocnictwa. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku o wpis do CEIDG warto więc przygotować sobie wszystkie niezbędne dane i dokumenty.

Wbrew pozorom rejestracja firmy w CEIDG nie zajmuje dużo czasu i nie jest skomplikowana. Jeśli korzysta się z interaktywnego formularza CEIDG-1 dostępnego na naszej stronie staje się to jeszcze prostsze i szybsze. Formularz zawiera bowiem system podpowiedzi, które chronią przed popełnieniem błędu. Podczas uzupełniania wniosku system podpowiada właściwe pola i wskazuje ewentualne pomyłki. Dodatkowo, w razie potrzeby, podczas wypełniania formularza CEIDG 1 przyszły przedsiębiorca może konsultować się na czacie z naszym specjalistą ds. CEIDG, który rozwieje ewentualne wątpliwości i pomoże w rejestracji firmy.

Zachęcamy również do zajrzenia do naszego poradnika dostępnego na stronie. Znajduje się tam zestaw pomocnych wskazówek i podpowiedzi dotyczących rejestracji firmy w CEIDG i pierwszych kroków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jeśli jakiejś informacji nie ma na stronie, zapraszamy do kontaktu na czacie ze specjalistą ds. CEIDG.

Wniosek CEIDG-1 jest interaktywnym dokumentem wprowadzonym w ramach reformy "jedno okienko". Pozwala on na rejestrację firmy w oparciu o jeden formularz CEIDG-1 , który jest jednocześnie wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz wnioskiem o nadanie numeru REGON, zgłoszeniem do US oraz ZUS. Skorzystaj z naszego poradnika przedsiębiorcy i dowiedz się jak założyć firmę krok po kroku. Jeśli chcesz dokonać zgłoszenia w zakresie VAT skorzystaj z deklaracji VAT-R . Włąsna działalność gospodarcza - teraz to proste, dzięki naszemu wnioskowi CEIDG-1.

Copyright © 2010 - 2024 IFIRMA S.A. | Regulamin