Używamy plików cookie do personalizacji treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony naszym partnerom reklamowym.    Więcej informacji    AKCEPTUJĘ

Wniosek CEIDG-1

WNIOSEK O WPIS DO CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Rejestracja w CEIDG jest wolna od opłat a rejestr prowadzony jest przez Ministra Rozwoju

Uwaga! Wypełniając wniosek na naszej stronie nie ma możliwości, aby przesłać go elektronicznie do urzędu. Po wypełnieniu dokumentu należy go wydrukować i zanieść osobiście do dowolnego Urzędu Miasta/Gminy.
Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku przygotuj wszystkie niezbędne dane. Gotowy wniosek w formacie PDF zostanie wygenerowany po uzupełnieniu formularza.
Jeżeli wniosek dotyczy wpisu do ewidencji należy wypełnić rubryki oznaczone gwiazdką (*) oraz inne pola, o ile wnioskodawca posiada dane podlegające wpisaniu.
Nasi konsultanci udzielają wszelkich informacji dotyczących zakładania firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

Rodzaj wniosku: *

  1. wniosek o wpis do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej
  2. wniosek o zmianę wpisu w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej
  3. wniosek o wpis informacji o zawieszeniu działalności gospodarczej
  4. wniosek o wpis informacji o wznowieniu działalności gospodarczej
  5. wniosek o wykreślenie wpisu z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej

Wniosek CEIDG-1 jest interaktywnym dokumentem wprowadzonym w ramach reformy "jedno okienko". Pozwala on na rejestrację firmy w oparciu o jeden formularz CEIDG-1 , który jest jednocześnie wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz wnioskiem o nadanie numeru REGON, zgłoszeniem do US oraz ZUS. Skorzystaj z naszego poradnika przedsiębiorcy i dowiedz się jak założyć firmę krok po kroku. Jeśli chcesz dokonać zgłoszenia w zakresie VAT skorzystaj z deklaracji VAT-R . Włąsna działalność gospodarcza - teraz to proste, dzięki naszemu wnioskowi CEIDG-1.

Copyright © 2010 - 2024 IFIRMA S.A. | Regulamin