Wygodna księgowość internetowa

Księguj łatwo i bez wychodzenia z domu.

 
regulamin

Księgowość online w 3 prostych krokach:

Księgowość internetowa

Załóż konto i zacznij fakturować

Skonfiguruj konto firmowe w kilka minut i od razu zacznij fakturowanie. Przez 30 dni testuj ifirma.pl całkowicie za darmo.
Księgowość internetowa

Księguj automatycznie

Przesyłaj dokumenty online – system zaksięguje je automatycznie, eliminując potencjalne błędy. Generuj JPK, prowadź KPiR lub ewidencję ryczałtu i wysyłaj dokumenty do urzędów bez wychodzenia z domu.
Księgowość internetowa

Korzystaj ze wsparcia ekspertów

Kontaktuj się z BOK 3 kanałami: przez telefon, czat lub e-mail. Korzystaj z szerokiej bazy FAQ i z możliwości sprawdzenia KPiR – za darmo, 2 razy w roku podatkowym.

Co zyskasz wybierając w ifirma.pl:

Księgowość internetowa

Oszczędność

Wybierając księgowość internetową sam prowadzisz dokumentację firmy, masz nad wszystkim kontrolę i nie płacisz za księgową.
Księgowość internetowa

Proste integracje e-commerce

Korzystaj z wygodnych integracji z Allegro, Shoper, PrestaShop, Shoplo i innych serwisów e-commerce. Po połączeniu Twój sklep będzie automatycznie wysyłał do ifirma.pl dane o sprzedaży, a klientom wystawiał e-faktury.
Księgowość internetowa

Monitoring rozliczeń

Wykresy, analizy i raporty sprzedaży w prosty sposób pokażą Ci, w jakiej kondycji jest Twoja firma. Dzięki nim łatwiej zapanujesz nad kosztami i zaplanujesz inwestycje.
Księgowość internetowa

Kalendarz przedsiębiorcy

Dostaniesz przypomnienia o niezbędnych płatnościach i obowiązkach związanych z firmą. Już nigdy nie zapomnisz o ważnych terminach!
Księgowość internetowa

Baza danych – CRM

Zarządzaj danymi kontrahentów i korzystaj z zestawu narzędzi do obsługi projektów, badań rentowności czy windykacji. Łatwo wyszukuj i edytuj wpisy.
Księgowość internetowa

Chronimy Twoje dane

Dane, które przekazujesz w systemie szyfrujemy 4096-bitowego klucza SSL, a faktury mają dodatkowe zabezpieczenie SHA256 RSA. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe.

Księguj
jeszcze prościej

Aplikacja ifirma.pl została zaprojektowana tak, by maksymalnie ułatwić Ci samodzielne księgowanie. Zautomatyzowaliśmy wiele procesów, dzięki czemu prowadzenie rozliczeń nie zabiera wiele czasu i jesteś mniej narażony na popełnianie błędów. Na bieżąco aktualizujemy funkcje aplikacji wraz ze zmianami przepisów.

Marzena

Testerka aplikacji ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.