KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

Księguj przez internet samodzielnie bez wychodzenia z domu!

regulamin
księgowość online IFIRMA

Czym jest księgowość online?

Księgowość online została stworzona po to, aby maksymalnie ułatwić Ci samodzielne księgowanie.

Dzięki księgowości internetowej oszczędzasz czas oraz pieniądze – przesyłaj dokumenty online, a system zaksięguje je automatycznie, miej kontrolę nad wszystkim i nie płać za księgową.

W łatwy sposób panuj nad kosztami firmy i planuj inwestycje korzystając z wykresów, analiz i raportów sprzedaży – a to wszystko na wyciągnięcie ręki oraz w jednym miejscu.

Za pomocą telefonu, czatu lub e-maila kontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Szeroka baza FAQ jest do Twojej dyspozycji, a możliwość sprawdzenia KPiR dostępne za darmo, dwa razy w roku podatkowym. W dowolnej chwili i miejscu fakturuj i korzystaj z aplikacji mobilnej.

Testuj ifirma.pl przez 30 dni bez żadnych opłat.

testuj księgowość przez 30 dni

Dla kogo księgowość internetowa jest dobrą opcją i dlaczego?

Jeżeli jesteś właścicielem małej firmy, freelancerem lub po prostu przedsiębiorcą – księgowość online jest właśnie dla Ciebie.

Miej kontrolę nad prowadzeniem dokumentacji firmy a do tego oszczędzaj – nie potrzebujesz księgowej, wszystko czego Ci potrzeba dokonasz sam na ifirma.pl.

Działasz w e-commerce? Księgowość online jest dla Ciebie! ifirma.pl jest zintegrowana z Allegro, Shoper, PrestaShop, Shoplo oraz innymi popularnymi serwisami. Twój sklep będzie jeszcze bardziej zautomatyzowany – automatycznie wyśle do ifirma.pl dane o sprzedaży, a klientom wystawi e-faktury, dzięki czemu Ty nie będziesz się tym martwić.

księgowość prosta w obsłudze

Jak działa księgowość online w IFIRMA?

Załóż konto firmowe za pomocą kilku kliknięć i od razu zacznij fakturowanie. Dzięki możliwości przesyłania dokumentów online eliminujesz potencjalne błędy – system księguje dokumenty automatycznie oraz dba o ich poprawność i aktualność.

Księgowość online na ifirma.pl to wygodne usprawnienie, które umożliwia wystawianie faktur i rachunków oraz księguje dokumenty otrzymane od kontrahentów. W tym miejscu prowadzona jest również Księga Przychodów i Rozchodów lub ewidencja ryczałtu, dzięki czemu wszystko czego Ci potrzeba znajduje się w jednym miejscu.

Dzięki księgowości online na ifirma.pl wygenerujesz JPK, samodzielne prowadzenie KPiR lub ewidencji ryczałtu nie sprawi Ci żadnych problemów, a dokumenty wyślesz do urzędów – to wszystko bez wychodzenia z domu.

księgowość aplikacja mobilna

Co zyskasz prowadząc księgowość online?

Księgowość internetowa daje szereg możliwości na wyciągnięcie ręki, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

automatyzacja Twojego sklepu internetowego

darmowy program do wystawiania faktur online

darmowy magazyn i CRM

wsparcie księgowych przez telefon, czat internetowy i e-mail

internetowa wysyłka deklaracji do ZUS i US

wyliczanie zobowiązań podatkowych

Zalety księgowości online:

  • Z ifirma.pl księgowość masz zawsze w swoim telefonie – w każdym miejscu i czasie.

  • Dzięki integracji z GUS wystawianie faktur jest jeszcze bardziej ułatwione – wystarczy Ci jedynie NIP kontrahenta, reszta danych uzupełniana jest automatycznie.

  • Nie musisz płacić za księgową, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze – wszystko czego Ci potrzeba znajdziesz na ifirma.pl

  • Jeszcze sprawniejsza automatyzacja – korzystaj z wygodnych integracji z Allegro, Shoper, PrestaShop, Shoplo i innych popularnych serwisów e-commerce.

  • Żadne niezbędne płatności i obowiązki związane z firmą nie umkną Twojej uwadze – na bieżąco będziesz o nich informowany dzięki powiadomieniom.

  • Dane, które przekazujesz w systemie szyfrujemy 4096-bitowego klucza SSL, a faktury mają dodatkowe zabezpieczenie SHA256 RSA. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe.

Księgowość internetowa to idealny wybór dla małych firm, freelancerów oraz przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie prowadzić księgowość swojej firmy.
Dzięki księgowości online oszczędzasz zarówno czas jak i pieniądze. Wszystkie niezbędne rzeczy masz zawsze przy sobie w swoim smartfonie, za pośrednictwem którego również dostarczasz faktury i inne dokumenty. Dzięki ifirma.pl nie musisz opłacać standardowej księgowej. Możesz bezproblemowo sam wystawiać faktury jak i korzystać z wiedzy naszego Biura Obsługi Klienta, który zawsze i wszędzie służy Ci pomocą.
Dane przekazywane w systemie ifirma.pl są szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL, a wszystkie faktury posiadają cyfrowe zabezpieczenie SHA1 RSA. A więc korzystanie z ksiegowości online ifirma.pl jest w 100% bezpieczne.
Tak, ifirma.pl znajdziesz zarówno w Google Play jak i AppStore. Więcej informacji.
Z ifirma.pl możesz korzystać w pełni bez opłat przez 30 dni. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz posiada szeroki wachlarz możliwości. Dzięki okresowi próbnemu masz dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu i możesz stwierdzić, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom oraz samemu odpowiedzieć na zadane wyżej pytanie.

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce