pozostałe strony

Witamy ponownie

Zaloguj się, aby skorzystać z aplikacji

LOGOWANIE DO IFIRMA.PL

Najnowsze wpisy z bloga ifirma.pl

Jakich nowych umiejętności powinienem się nauczyć project manager w 2021/2022 roku?

Zarządzanie projektami to jedna z najważniejszych współczesnych dyscyplin wiedzy. Sprawne poprowadzenie projektu firmowego jest gwarantem konkurencyjności podmiotu biznesowego. Najistotniejszą rolę w tym zakresie spełniają pracownicy kontraktowi określani mianem menedżerów projektu. To szczególnie istotny zawód w branżach informatycznych, inżynieryjnych czy marketingowych. Jakie kwestie będą przebijać się na pierwszy plan w najbliższych latach, jeżeli chodzi o zawód project managera?
Czytaj dalej  

W jaki sposób praca z domu/home office wpływa na zarządzanie projektami?

Home office stanowi dla wielu osób cenny przywilej, a jednocześnie znakomite doświadczenie zawodowe. Uwarunkowania epidemiczne jeszcze bardziej zwiększyły zapotrzebowanie na wykonywanie pracy bezpośrednio z domu. Model wykonywania obowiązków zmienił się, a wraz z nim korektom uległy sposoby wykonywania projektów, w tym także metody efektywnego planowania ERP. Co się zmieniło wraz z przejściem z modelu pracy stacjonarnej na home office? Przed jakimi wyzwaniami stoi menedżer, który realizuje zdalne zarządzanie projektami w firmie?
Czytaj dalej  

Jak rozliczyć zwrot prowizji otrzymanej przez pośrednika kredytowego?

Trudnisz się pośrednictwem kredytowym? Sprawdź, w jaki sposób rozliczyć zwrot otrzymanej prowizji.
Czytaj dalej  

Kiedy wybrać tradycyjne, a kiedy zwinne zarządzanie projektami (agile)?

Projekt to coś więcej niż sam pomysł – sposobem na przełożenie go na wymierne rezultaty są efektywne działania z zakresu zarządzania. Jak zatem zarządzać projektem, aby osiągnąć zamierzony cel? Kiedy warto zdecydować się na rozwiązania tradycyjne, a kiedy wdrożyć metodę zwinnego zarządzania projektami – tzw. „agile”? Na czym polega różnica między tradycyjną metodą zarządzania a metodą agile? Zapraszamy do lektury. 
Czytaj dalej  

Jak rozliczyć zwrot prowizji otrzymanej przez pośrednika ubezpieczeniowego?

Jesteś pośrednikiem ubezpieczeniowym? Sprawdź, w jaki sposób rozliczyć zwrot otrzymanej prowizji.
Czytaj dalej  

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość