obowiązki przedsiębiorcy 2023/2024
Bezpłatny e-book

Rejestracja firmy

Krok po kroku

Od czego najlepiej zacząć rejestrację firmy? Przeprowadzimy Cię przez wniosek CEIDG-1 i poszczególne etapy zakładania działalności, m.in. wizytę w ZUS-ie czy rejestrację jako VAT-owiec. REGON, NIP, pieczątka firmowa, licencje i pozwolenia – rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Przykładowe tematy umówione w e-booku:

  • Co musisz wiedzieć o wniosku CEIDG-1
  • Rejestracja jako podatnik VAT w Urzędzie Skarbowym
  • Wybór odpowiedniego kodu PKD
  • PKD a PKwiU

Doświadczenie,
które zobowiązuje

Jesteśmy na rynku od roku 2001. Stworzyliśmy od podstaw pierwszą księgowość internetową w Polsce. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców. To z myślą o nich i na podstawie ich sugestii stale ulepszamy usługi ifirma.pl.

wojtek prezes ifirma
Wojciech Narczyński
Prezes IFIRMA SA

Chętnie odpowiemy
na Twoje pytania

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce