Księgowość dla agencji reklamowych i marketingowych

Branża kreatywna oraz IFIRMA to dobre połączenie.

regulamin
księgowość dla agencji reklamowych

Działalność agencji reklamowych

Rozwój usług marketingowych, nabrał tempa sprawą bardzo dynamicznego poszerzania się obszarów związanych z marketingiem – o internet i media społecznościowe. Działalność agencji reklamowych obejmuje różne formy reklamy jak również kwestie związane z dbałością o rozpoznawalność marek, ich wizerunek czy też PR.

Decydując się na założenie działalności w branży marketingowej trzeba mieć uwadze kwestie związane z konkurencją, znajomością rynku czy ilością potencjalnych klientów. Ważne są również kwestie prawne i związane z finansami. Agencja reklamowa może być zarówno jednoosobową działalnością gospodarczą lub spółką jawną czy spółka z.o.o. Wybór formy opodatkowania jak również to czy prowadzenia księgowości podejmiemy się sami czy zlecimy ją profesjonalnemu podmiotowi to decyzje niemniej ważne, które trzeba podjąć już na samym początku prowadzenia swojej agencji interaktywnej. Jaka księgowość dla agencji reklamowej będzie najlepsza?

agencja marketingowa

Księgowość dla agencji marketingowych

Prowadzenie agencji marketingowej czy też agencji reklamowej jest wymagające – biorąc pod uwagę jak wiele wydatków i kwestii trzeba mieć na uwadze – codziennie.

Pojawiające się coraz to nowe możliwości, kanały komunikacji jak również grupy docelowe – o znacznie różniących się od siebie wymaganiach i upodobaniach to jedynie wierzchołek góry lodowej wszelakich wyzwań z jakimi właściciele i pracownicy takich agencji muszą się mierzyć.

Reklama to w dużej mierze dzisiaj internet, ale nie tylko. Często łączyć trzeba ze sobą komunikację reklamową we wszystkich dostępnych kanałach. Wymaga to wiedzy, umiejętności, znajomości wielu narzędzi jak również kreatywności. Tworząc miejsce jakim jest agencja interaktywna czy marketingowa z pewnością na pierwszym miejscu, stawiasz sobie cel jakim jest zadowolenie Twoich klientów. Tworzenie kreacji wizualnych, gadżetów reklamowych, kampanii online czy innych projektów pochłania Twój czas oraz energię.

Jak wybrać księgowość dla agencji reklamowej? Najlepiej kwestie księgowe zlecić profesjonalistom – abyś miał więcej czasu na kreatywne działania związane z prowadzeniem twojej agencji marketingowej.

agencja reklamowa księgowość
oferta i cennik

Zobacz nasz cennik

Poznaj naszą szczegółową ofertę. Wszystkie dostępne możliwości oraz ceny naszych produktów możesz sprawdzić tutaj:

Sprawdzam

Jak działa księgowość online w IFIRMA?

Księgowość internetowa oraz biuro rachunkowe online to dwa rozwiązania, które mogą się sprawdzić jeśli chodzi o rozliczenia i prowadzenie księgowości dla podmiotów takich jak agencje marketingowe czy reklamowe. Dlaczego?

Księgowość online to narzędzie dzięki któremu możesz wystawiać faktury, przesyłać niezbędne dokumenty online i księgować je automatycznie. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Ponadto uzyskując wsparcie Biura obsługi klienta – zyskujesz spokój – zawsze możesz skonsultować kwestie które są dla Ciebie niejasne z naszymi ekspertami. Do dyspozycji masz trzy możliwości kontaktu – telefon, czat i e-mail. Szybko i wygodnie – wystarczy dostęp do internetu aby móc na bieżąco być z wydatkami oraz dokumentacją Twojej agencji.

Z kolei internetowe biuro rachunkowe to idealna opcja – jeśli wiesz, że nie masz czasu na samodzielne księgowanie i chcesz aby nad zagadnieniami związanymi z fakturami, kosztami czy też deklaracjami czuwała dedykowana księgowa. Biuro rachunkowe online to z pewnością bardziej przystępna finansowo opcja niż biuro stacjonarne lub zatrudnienie księgowej na pełen etat. Jest to również komfort i wygoda – wszystko możesz załatwić online – przez co zyskasz więcej czasu na kreatywne projekty lub inne sprawy, związane z prowadzeniem własnej działalności jaką jest agencja marketingowa.

księgowość dla agencji marketingowych

Zalety naszej księgowości internetowej:

wygodna i prosta w obsłudze

analizy i monitoring rozliczeń – nic nie umknie Twojej uwadze

wsparcie ekspertów – są dostępni aby rozwiać Twoje wątpliwości

możliwości sprawdzenia KPiR dwa razy w roku podatkowo – za darmo!

dostęp do modułu CRM – współpraca z kontrahentami będzie jeszcze bardziej uporządkowana

jeśli Twoja agencja reklamowa posiada produkty cyfrowe lub fizyczne – integracje e-commerce to kolejne rozwiązanie, które jest elementem księgowości online.

Biuro rachunkowe IFIRMA zalety:

 
 • biuro rachunkowe online to nowoczesne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi dla agencji marketingowych, reklamowych, PR-owych

 • dedykowana księgowa – wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości Twojej agencji przejmie indywidualnie przydzielona księgowa

 • dokumenty możesz dostarczać tak jak Ci wygodnie – online – wysyłając zdjęcie, lub tradycyjnie, w wersji papierowej – kurierem bądź pocztą

 • co miesiąc – otrzymujesz gotowe podsumowanie

 • deklaracje wysyłamy zawsze na czas – abyś nie musiał się o to martwić – odpowiedzialność bierzemy na siebie

 • oszczędność czasu i pieniędzy

 • wszystkie dokumenty, faktury, rozliczenia – w jednym miejscu i dostępne dla Ciebie kiedy tylko ich potrzebujesz

 • żaden koszt nie umknie twojej uwadze dzięki modułowi analiz i rozliczeń

 • moduł CRM oraz Kalendarz – to również opcje, które z pewnością sprawdzą się w agencji marketingowej

 • integracje e-commerce – z najpopularniejszymi platformami do sprzedaży online

 • bezpieczeństwo i spokój

 • więcej przestrzeni i czasu abyś mógł rozwijać swój biznes

 

Biuro rachunkowe online na ifirma.pl to rozwiązanie dla osób pragnących w pełni poświęcić się prowadzeniu i rozwijaniu swojej firmy, bez zbędnego tracenia czasu na formalności i księgowość. Dzięki dedykowanej księgowej możesz mieć pewność, że Twoje faktury i dokumenty znajdują się w dobrych rękach, a rozliczenia zawsze będą aktualne, bezbłędne i terminowe.

Tak, ifirma.pl znajdziesz zarówno w Google Play jak i AppStore.

To Ty wybierasz jaka droga jest dla Ciebie najwygodniejsza! Dokumenty możesz przesłać za pośrednictwem aplikacji robiąc im zdjęcie, kurierem/pocztą lub osobiście.

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce