Chat with us, powered by LiveChat

Własny sklep internetowy – e-book do pobrania za darmo

własny sklep internetowy

Pobierz nasz darmowy e-book „Własny sklep internetowy” i zbuduj od podstaw swój sklep w sieci. Poprowadzimy Cię przez ten proces krok po kroku.

Rynek e-commerce jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki w Polsce, dlatego własny sklep internetowy to świetny pomysł na sprawdzenie swoich sił jako przedsiębiorca. Najważniejsze informacje związane z zakładaniem i prowadzeniem własnego e-commerce zebraliśmy w e-booku: Własny sklep internetowy.

Omówione zostały w nim kroki rejestracji firmy i kluczowe elementy związane z zakładaniem sklepu internetowego. Z naszego e-booka dowiesz się też o oprogramowaniu i domenie, o kosztach prowadzenia takiego biznesu i o budowaniu doświadczeń użytkownika odwiedzającego Twoją stronę.

Zdradzamy również zasady tworzenia stron produktowych i opowiadamy o narzędziach i kanałach marketingowych. Pokazujemy, jak możesz promować Twój e-commerce za pośrednictwem Google Ads, Facebooka, Instagrama i Pinteresta.

To nie wszystko! W rozdziale dotyczącym sprzedaży zdradzamy również, jakie techniki sprzedażowe możesz zastosować, aby osiągać jak najlepsze wyniki.

Zapraszamy do lektury!

WŁASNY SKLEP INTERNETOWY

POBIERZ E-BOOK

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Odwiedź nasz
kanał na

I sprawdź:

  • podstawy prowadzenia firmy,
  • rady i opinie ekspertów,
  • bieżące terminy podatkowe.

SUBSKRYBUJ

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość