Blog ifirma.pl

Bezpieczeństwo i gwarancja jakości

|
|
2 minut czytania
 
Biuro rachunkowe - ifirma.pl

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest dla nas szczególnie ważne.

Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności.

 

System ochrony w ifirma.pl

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom nasi klienci mają pewność, że ich dokumentacja prowadzona za pośrednictwem naszego serwisu jest absolutnie bezpieczna. Nawet jeśli w wyniku kradzieży, pożaru czy zagubienia użytkownik utraci swoje papierowe dane, to wystarczy, że zaloguje się na swoim koncie w ifirma.pl i ponownie wydrukuje dokumentację.

Hasło i login

Służą one do identyfikacji użytkownika i zapewniają mu wyłączny dostęp do jego zapisów. Hasło i login wybierane są podczas rejestracji w serwisie. Hasło musi spełniać szczególne warunki bezpieczeństwa, dlatego powinno zawierać minimum: 6 znaków, jedną dużą literę, jedną małą literę i co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny.

Szyfrowanie danych

Transmisja danych pomiędzy serwerem ifirma.pl a komputerami klientów jest zabezpieczona 1024-bitowym certyfikatem SSL oraz szyfrowana 256-bitowym kluczem zgodnym z AES (standardem amerykańskiej kryptografii).

Kopie zapasowe

Kopie zapasowe. Są wykonywane codziennie i przechowywane są w bezpiecznej lokalizacji. Wyklucza to ryzyko utraty danych oraz ryzyko dostępu do nich przez osoby niepowołane.

Gwarancja jakości

ifirma.pl funkcjonuje już od kilkunastu lat. Przez ten czas rozwijaliśmy się wraz z naszymi użytkownikami, którym służyliśmy i nadal służymy wsparciem w zakładaniu i prowadzeniu firm. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy przy rozwijaniu serwisu, sprawia, że ifirma.pl jest narzędziem intuicyjnym oraz przyjaznym dla użytkowników. Dbamy również o to, aby działanie naszego serwisu było zawsze zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi. Te wszystkie czynniki sprawiają, że świadczone przez nas usługi odznaczają się wysoką jakością, a nasi klienci mogą spokojnie skupić się na pozaksięgowej stronie swojej działalności gospodarczej.

Technologia

Tworząc usługę księgowości internetowej ifirma.pl, korzystamy z renomowanych systemów, takich firm jak Apple, Oracle czy Hewlett-Packard. Oprócz sprzętu i systemów wspomnianych wyżej firm używamy również oprogramowania i technologii Open Source: Java, mongoDB i Scala.

 • Hewlett-Packard – HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o dużej mocy obliczeniowej.
 • Oracle – Oracle dostarcza kompletnych, otwartych i zintegrowanych systemów oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów, reprezentujących różne branże oraz wielkość przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na świecie.
 • Apple – Apple jest twórcą komputerów Mac, systemu operacyjnego OS X oraz oprogramowania do zastosowań profesjonalnych. Koncern z siedzibą w Cupertino to również pionier multimediów cyfrowych i producent urządzeń iPhone oraz iPad.

Autor ifirma.pl

Zespół IFIRMA

Kreatywny zespół specjalistów tworzony przez osoby wyróżniające się doświadczeniem oraz wiedzą z różnych obszarów.

Świadomi potrzeb naszych czytelników, skupiamy się na tworzeniu zrozumiałych treści, które będą w stanie przybliżyć im często zawiłe zagadnienia z zakresu rachunkowości, marketingu, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Ostateczny dobór bieżącej tematyki uzależniany jest od preferencji docelowych odbiorców, zmian zachodzących w biznesowym środowisku, a także samych doświadczeń i umiejętności specjalistów odpowiadających za proces tworzenia tekstów.

W efekcie zespół ekspertów Ifirma bierze czynny udział w rozwoju różnego rodzaju biznesów, pomagając zarówno ich założycielom, jak i pracownikom efektywniej organizować pracę przy wykorzystaniu jak najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Rozumiejąc istotę profesjonalnego podejścia do poruszanych zagadnień, każdy tekst tworzony jest w oparciu o wiarygodne dane. Dodatkowo podejmowana tematyka ujmowana jest w logiczny i przejrzysty sposób, zwiększając tak istotną jasność przekazu, co pozytywnie wpływa na podkreślenie najbardziej użytecznych treści. W efekcie podejmowane przez nasz zespół praktyki w szerszej perspektywie można rozpatrywać jako dążenie do zwiększenia świadomości i wyczucia biznesowego osób aktywnie działających na rynku.

Z biurem rachunkowym IFIRMA masz i czas, i firmę

Już za 149 zł

miesięcznie

 • Pomagamy w przeniesieniu dokumentów i formalnościach
 • Przydzielamy dedykowaną księgową
 • Wygodnie dostarczasz dokumenty,
a księgowa rozlicza miesiąc i wysyła deklaracje
Zleć księgowość
Myślisz o zmianie księgowego?

Zostaw swój numer telefonu, a my znajdziemy księgowego dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

  Biuro rachunkowe - ifirma.pl
  Twój znajomy zakłada firmę Blog banner

  Mobilnie. Wszędzie

  Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

  Mobilnie

  Ułatwienia dla e‑commerce

  Wygodne integracje
  Wygodne integracje

  Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

  Sprawdź wszystkie integracje →

  Wygodne integracje
  Płatności w jednym miejscu

  ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

  Wygodne integracje
  Łatwe generowanie faktur

  Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

  allegro integracja ecommerce
  woocommerce integracja ecommerce
  shoper integracja ecommerce
  prestashop integracja ecommerce
  shoplo integracja ecommerce
  magento integracja ecommerce