Blog ifirma.pl

Moduł Wydatki w ifirma.pl

|
|
2 minut czytania
 
Biuro rachunkowe - ifirma.pl

Łatwa kontrola wydatków firmy

Moduł pozwala na dodawanie i zarządzanie kosztami prowadzenia działalności.

Lista wydatków

Pozwala na szybki wgląd w wydatki Twojej firmy. Wszelkie wystawione dokumenty znajdziesz właśnie w tym miejscu. Możesz filtrować je, biorąc pod uwagę wybrany miesiąc księgowy. „Lista wydatków” umożliwia również dodanie wydatku lub wydatku zbiorczego.

Dodaj wydatek

W tym miejscu możesz wybrać wydatek, który chcesz dodać do kosztów prowadzenia działalności. Znajdziesz tu również wydatki związane z utrzymaniem pojazdu. Pamiętaj, że wydatki podzielone są na rodzaje ze względu na sposób ich księgowania. Wybór kategorii odpowiedniej dla danego wydatku gwarantuje jego właściwe zaksięgowanie.

Dodaj wydatek zbiorczy

Masz do wyboru „podstawowy wydatek zbiorczy” oraz „wydatek zbiorczy mobilny”. „Wydatek zbiorczy mobilny” pozwala na księgowanie wydatku na podstawie zdjęć faktur zakupu wykonanych za pomocą naszej aplikacji mobilnej.

Faktury elektroniczne

W tym miejscu możesz zaksięgować otrzymane e-faktury, pobierz je na dysk komputera i zaksięguj w ifirma.pl, klikając w „dodaj e-fakturę”. Możesz też wybierać jedną z faktur systemów, z którymi współpracujemy. Do wyboru masz: T-Mobile, Dialog, Orange, Neste, Plus, Netia, Internetia, UPC i inne.

Ewidencja przebiegu pojazdu

Prosta w prowadzeniu ewidencja przebiegu pojazdu ułatwia przeliczanie danych związanych z wykorzystaniem pojazdu w trasie, pozwala określać następujące dane: datę wyjazdu, trasę (skąd? dokąd?), cel wyjazdu, ilość przejechanych km, stawkę za km.

Autor ifirma.pl

Zespół IFIRMA

Kreatywny zespół specjalistów tworzony przez osoby wyróżniające się doświadczeniem oraz wiedzą z różnych obszarów.

Świadomi potrzeb naszych czytelników, skupiamy się na tworzeniu zrozumiałych treści, które będą w stanie przybliżyć im często zawiłe zagadnienia z zakresu rachunkowości, marketingu, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Ostateczny dobór bieżącej tematyki uzależniany jest od preferencji docelowych odbiorców, zmian zachodzących w biznesowym środowisku, a także samych doświadczeń i umiejętności specjalistów odpowiadających za proces tworzenia tekstów.

W efekcie zespół ekspertów Ifirma bierze czynny udział w rozwoju różnego rodzaju biznesów, pomagając zarówno ich założycielom, jak i pracownikom efektywniej organizować pracę przy wykorzystaniu jak najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Rozumiejąc istotę profesjonalnego podejścia do poruszanych zagadnień, każdy tekst tworzony jest w oparciu o wiarygodne dane. Dodatkowo podejmowana tematyka ujmowana jest w logiczny i przejrzysty sposób, zwiększając tak istotną jasność przekazu, co pozytywnie wpływa na podkreślenie najbardziej użytecznych treści. W efekcie podejmowane przez nasz zespół praktyki w szerszej perspektywie można rozpatrywać jako dążenie do zwiększenia świadomości i wyczucia biznesowego osób aktywnie działających na rynku.

Z biurem rachunkowym IFIRMA masz i czas, i firmę

Już za 149 zł

miesięcznie

 • Pomagamy w przeniesieniu dokumentów i formalnościach
 • Przydzielamy dedykowaną księgową
 • Wygodnie dostarczasz dokumenty,
a księgowa rozlicza miesiąc i wysyła deklaracje
Zleć księgowość
Myślisz o zmianie księgowego?

Zostaw swój numer telefonu, a my znajdziemy księgowego dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

  Biuro rachunkowe - ifirma.pl
  Twój znajomy zakłada firmę Blog banner

  Mobilnie. Wszędzie

  Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

  Mobilnie

  Ułatwienia dla e‑commerce

  Wygodne integracje
  Wygodne integracje

  Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

  Sprawdź wszystkie integracje →

  Wygodne integracje
  Płatności w jednym miejscu

  ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

  Wygodne integracje
  Łatwe generowanie faktur

  Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

  allegro integracja ecommerce
  woocommerce integracja ecommerce
  shoper integracja ecommerce
  prestashop integracja ecommerce
  shoplo integracja ecommerce
  magento integracja ecommerce