Polski Ład 2.0
Najważniejsze informacje dla przedsiębiorców

1 lipca 2022 wszedł w życie tzw. Polski Ład 2.0, który zrewolucjonizował poprzedni system podatkowy, dokonując zmian m.in w stawce podatku, likwidacji ulgi dla klasy średniej, czy odliczeniu składki zdrowotnej. Poważnych zmian jest o wiele więcej – wszystkie omawiamy w kompleksowym przewodniku Polski Ład.2.0.

E-book Polski Ład 2.0 – podzielony jest na 3 części

  • część A – co Polski Ład 2.0 zmienia w Polskim Ładzie(zmiany do zmian)
  • część B – nowe regulacje dodane Polskim Ładem 2.0 (nie poruszane w Polskim Ładzie)
  • część C – co się nie zmienia w Polskim Ładzie, czyli zostaje utrzymane w mocy (to również część Polskiego Ładu)

Załóż darmowe konto w serwisie ifirma.pl i pobierz nowego e-booka

regulamin
Zarejestruj się i pobierz

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.