e-book SCRUM okładka

Bezpłatny e-book

Podstawy SCRUM

Chcesz zrozumieć podstawy SCRUM? Potrzebujesz zwiększyć efektywność swojego zespołu? Pobierz darmowego e-booka i zyskaj aż 80 stron kompleksowej wiedzy o SCRUM. Dowiedz się, czym jest i jak wykorzystać zdobytą teorię w praktyce oraz jakich błędów unikać.

Co znajdziesz w e-booku

  • Słownik pojęć SCRUM
  • Omówienie ról i obowiązków Scrum Team
  • Znaczenie artefaktów i wydarzeń w Scrum

Załóż darmowe konto w serwisie ifirma.pl i pobierz nowego e-booka

regulamin
Zarejestruj się i pobierz

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.