Integracja ze Sky-Shop

sklep internetowy na sky-shop

Sky-Shop.pl to jedna z popularnych platform sklepów internetowych. Zobacz, jak zintegrować Sky-shop z ifirma.pl i jakie korzyści wynikają z używania tej platformy.

Zintegruj ifirma.pl ze Sky-Shop.pl

Sky-Shop.pl to platforma sklepów internetowych oferująca mnogość funkcji i integracji oraz płatności miesięczne.

Oprogramowanie sklepów internetowych Sky-Shop.pl to rozwiązanie dedykowane dla klientów oczekujących profesjonalnej obsługi klienta, dużej ilości funkcji i integracji oraz dostosowanych pakietów abonamentowych, za które można płacić w trybie miesięcznym.

Zalety oprogramowania sklepów internetowych Sky-Shop:

  • 14 dni całkowicie za darmo,
  • płatności w cyklu miesięcznym,
  • mnogość funkcji i konfiguracji sklepu,
  • darmowy szablon RWD z możliwością edycji w czasie rzeczywistym,
  • wydajne i stabilne oprogramowanie,
  • integracja z ifirma.pl oraz Allegro,
  • integracje z kurierami, systemami płatności, porównywarkami cen,
  • rozbudowane raporty i statystyki,
  • pomoc techniczna 24/7.

Sprawdź, jak zintegrować ifirma.pl ze Sky-Shop.pl.

Sklep internetowy na Sky-shop

Oprogramowanie Sky-shop umożliwia użytkownikom błyskawiczne uruchomienie własnego sklepu internetowego. Szybka integracja z zewnętrznymi serwisami, możliwość prowadzenia sprzedaży na eBayu czy Allegro oraz wykorzystanie dropshippingu to nie jedyne zalety współpracy ze Sky-shop. Co jeszcze można zyskać?

Siła synergii. Wielość funkcji i przejrzystość modułów

Kompleksowa synchronizacja z serwisem Allegro umożliwia poszerzanie kanału dystrybucji na ten popularny portal sprzedażowy. Dzięki intuicyjnej platformie możliwa jest także prosta integracja strony online z eBayem czy Facebookiem, co znacząco przekłada się na zwiększenie spektrum odbiorców.

Potrzeby klientów dotyczą również różnych sposobów na opłacanie przesyłek. Także w tym kontekście nie napotykamy większych trudności. Sky-shop współpracuje m.in. z PayU czy Dotpayem, co umożliwia łatwe i szybkie dokonywanie zakupów w e-sklepie.

Sky-shop stanowi szansę dla kreatywnych sprzedawców, chcących skorzystać także z dodatkowej funkcjonalności oprogramowania. Mowa o dedykowanym blogu, sprzężonym z założonym sklepem internetowym. Blog stanowi sferę kontaktu z klientem; jest szansą na rozbudowę wartościowego contentu, pozytywnie kojarzącego się ze sklepem internetowym.

Na każdym etapie współpracy ze Sky-shop klient otrzymuje rzetelne wsparcie kadry pomocniczej. Warto zaznaczyć, że kontakt z doradcami jest całkowicie darmowy i nie wiąże się z żadnymi, ukrytymi kosztami.

Elastyczny kreator e-sklepów gwarantuje przejście przez proces tworzenia witryny bez większych komplikacji. Oprogramowanie dostarcza kilkadziesiąt gotowych, ładnie wyglądających modułów, dzięki którym użytkownik dopasowuje motyw strony do własnych preferencji biznesowych.

Przejrzysty model sprzedaży. Intuicyjna obsługa serwisu

Oprogramowanie Sky-shop zapewnia także całościową obsługę w ramach dropshippingu. Nowy właściciel sklepu internetowego nie musi się dywersyfikować kontaktów z hurtownikami czy dostawcami, ponieważ nowoczesny model sprzedaży zapewnia uproszczoną, bezobsługową drogę dostawy produktu od punktu początkowego, aż pod końcowy adres klienta.

Bezpieczeństwo funkcjonowania e-sklepu w ramach oprogramowania Sky-shop bazuje na solidnych i wydajnych bazach serwerowych. Zewnętrzny hosting wyłącza konieczność żmudnej instalacji czy skomplikowanego konfigurowania sklepu online. Sklep, od momentu instalacji, umiejscowiony jest na nowoczesnych serwerach obsługiwanych przez Sky-shop.

Strona startowa została zoptymalizowana pod względem SEO, dlatego wyniki wyszukiwań witryny osiągają wysokie pozycje w rankingach Google. Maksymalizacja procesu pozycjonowania możliwa jest m.in. dzięki przejrzystemu zaprojektowaniu strony: posiada ona przyjazne linki, intuicyjną mapę strony czy wykorzystuje strukturę HTML zintegrowaną ze specyfiką największej wyszukiwarki świata.
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.