Moduł Wydatki w ifirma.pl

 

Łatwa kontrola wydatków firmy

Moduł pozwala na dodawanie i zarządzanie kosztami prowadzenia działalności.

Lista wydatków

Pozwala na szybki wgląd w wydatki Twojej firmy. Wszelkie wystawione dokumenty znajdziesz właśnie w tym miejscu. Możesz filtrować je, biorąc pod uwagę wybrany miesiąc księgowy. „Lista wydatków” umożliwia również dodanie wydatku lub wydatku zbiorczego.

Dodaj wydatek

W tym miejscu możesz wybrać wydatek, który chcesz dodać do kosztów prowadzenia działalności. Znajdziesz tu również wydatki związane z utrzymaniem pojazdu. Pamiętaj, że wydatki podzielone są na rodzaje ze względu na sposób ich księgowania. Wybór kategorii odpowiedniej dla danego wydatku gwarantuje jego właściwe zaksięgowanie.

Dodaj wydatek zbiorczy

Masz do wyboru „podstawowy wydatek zbiorczy” oraz „wydatek zbiorczy mobilny”. „Wydatek zbiorczy mobilny” pozwala na księgowanie wydatku na podstawie zdjęć faktur zakupu wykonanych za pomocą naszej aplikacji mobilnej.

Faktury elektroniczne

W tym miejscu możesz zaksięgować otrzymane e-faktury, pobierz je na dysk komputera i zaksięguj w ifirma.pl, klikając w „dodaj e-fakturę”. Możesz też wybierać jedną z faktur systemów, z którymi współpracujemy. Do wyboru masz: T-Mobile, Dialog, Orange, Neste, Plus, Netia, Internetia, UPC i inne.

Ewidencja przebiegu pojazdu

Prosta w prowadzeniu ewidencja przebiegu pojazdu ułatwia przeliczanie danych związanych z wykorzystaniem pojazdu w trasie, pozwala określać następujące dane: datę wyjazdu, trasę (skąd? dokąd?), cel wyjazdu, ilość przejechanych km, stawkę za km.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.