KPiR i ewidencje

Proste prowadzenie ewidencji

Moduł daje łatwy dostęp do ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupów VAT, ewidencji przychodów (ryczałtu) oraz do Księgi Przychodów i Rozchodów.

KPiR

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów na Twoim komputerze. Dostępna wszędzie tam, gdzie jest połączenie z Internetem. W przejrzysty sposób obrazuje wszystkie wydatki, które wcześniej zaksięgowałeś.

Poszczególne miesiące KPiR możesz wydrukować w html, pdf lub xls. Masz również możliwość wygenerowania zestawienia KPiR za dany okres.

Ewidencje zakupów i sprzedaży VAT

Czytelne rejestry zakupów i sprzedaży z podziałem na typy dokonywanych transakcji. Uzupełniane są automatycznie po wprowadzeniu odpowiednich dokumentów w serwisie.

Ewidencje wydrukujesz w formacie html, pdf i xls.

Ewidencja majątku firmowego

Rejestr środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych firmy z możliwością wygenerowania protokołów likwidacji i dowodów umorzenia środków trwałych. W serwisie sporządzisz również rejestr wyposażenia.

Księgowość online

Kompletne narzędzie do zarządzania dokumentacją firmy

Kontroluj swoje finanse, organizuj projekty, analizuj wyniki.Księgowość internetowa, biuro rachunkowe online. Prowadź biznes bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie

tablet-biuro@2x Ewidencje Ewidencje Ewidencje
Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje Ewidencje

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Ewidencje 801 006 008 Ewidencje 71 769 55 15

ROZPOCZNIJ CZAT