Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu

Po latach zbierania doświadczeń przy tworzeniu serwisu ifirma.pl postanowiliśmy zrobić coś ZUPEŁNIE NOWEGO. Tak powstał pomysł stworzenia systemu OctoCRM który ma połączyć w sobie cechy systemu CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzenia projektów freelancerskich. Bacznie śledzimy nowości technologiczne i nie boimy się ich wdrażać. Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i […]

Po latach zbierania doświadczeń przy tworzeniu serwisu ifirma.pl postanowiliśmy zrobić coś ZUPEŁNIE NOWEGO.

Tak powstał pomysł stworzenia systemu OctoCRM który ma połączyć w sobie cechy systemu CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzenia projektów freelancerskich. Bacznie śledzimy nowości technologiczne i nie boimy się ich wdrażać.

Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Poszukujemy:

Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu

Odważny programista

Szukamy programistów odważnych i przepełnionych pomysłami, którzy mają ochotę zrobić coś ciekawego razem z nami. Zatem jeśli wolisz tworzyć realny produkt, na którego kształt (technologiczny i biznesowy) masz wpływ, dołącz do nas we Wrocławiu. Szukamy programistów posiadających wiedzę o programowaniu obiektowym i obytych z technologiami webowymi o różnym poziomie doświadczenia. W projekcie korzystamy między innymi z: Java, MongoDB, Hibernate, PostgreSQL.

Oferujemy stawkę:

  • dla juniora – do 5 000 zł netto
  • dla middle’a – do 8 000 zł netto
  • dla seniora’a – do 12 000 zł netto
  • dla boga javy i sql’a – sky is the limit
Możesz pracować w ramach B2B lub na umowie o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać: praca-ifi@ifirma.pl

Magik marketingu

Jesteś sztukmistrzem SEM, nie lubisz się nudzić i masz 100 pomysłów na minutę, jak rozpędzić kampanię – dołącz do nas we Wrocławiu.

Szukamy specjalisty ds. SEM / Marketingu Online, który nigdy nie widział żadnej granicy, choć słyszał, że istnieją w umysłach innych ludzi. Dołącz do nas, jeśli nie boisz się wyzwań związanych z wprowadzeniem na rynek nowego produktu w modelu SaaS.

Obowiązki

  • Aktywny udział w opracowniu strategii marketingowej wdrożenia systemu na rynki międzynarodowe
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii, weryfikacja celów
  • Szukanie nowych efektywnych rozwiązań reklamowych online
  • Współpraca z webmasterem, grafikami i copywriterami oraz koordynacja ich pracy
  • Monitorowanie aktualnych trendów i rozwiązań z obszaru marketingu online

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl

Charyzmatyczny lider

Poszukujemy osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za koordynację prac analityków, programistów i działu marketingu, z jasną wizją rozwoju produktu, która nie boi się wyrażać własnego zdania. Niezwykle mile widziane jest doświadczenie w tworzeniu (własnego) startupu oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami internetowymi oraz podstawowa znajomość zagadnień technicznych (języki programowania, architektura systemów informatycznych)

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl.


Przesyłając swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241 G, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241 G, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane nie będą przekazane innym podmiotom. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.