Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu

Po latach zbierania doświadczeń przy tworzeniu serwisu ifirma.pl postanowiliśmy zrobić coś ZUPEŁNIE NOWEGO.

Tak powstał pomysł stworzenia systemu OctoCRM który ma połączyć w sobie cechy systemu CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzenia projektów freelancerskich. Bacznie śledzimy nowości technologiczne i nie boimy się ich wdrażać.

Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Poszukujemy:

ifirma.pl program do księgowania - octo room2

Odważny programista

Szukamy programistów odważnych i przepełnionych pomysłami, którzy mają ochotę zrobić coś ciekawego razem z nami.
Zatem jeśli wolisz tworzyć realny produkt, na którego kształt (technologiczny i biznesowy) masz wpływ, dołącz do nas we Wrocławiu.
Szukamy programistów posiadających wiedzę o programowaniu obiektowym i obytych z technologiami webowymi o różnym poziomie doświadczenia.
W projekcie korzystamy między innymi z: Java, MongoDB, Hibernate, PostgreSQL.

Oferujemy stawkę:

  • dla juniora – do 5 000 zł netto
  • dla middle’a – do 8 000 zł netto
  • dla seniora’a – do 12 000 zł netto
  • dla boga javy i sql’a – sky is the limit

Możesz pracować w ramach B2B lub na umowie o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać: praca-ifi@ifirma.pl

Magik marketingu

Jesteś sztukmistrzem SEM, nie lubisz się nudzić i masz 100 pomysłów na minutę, jak rozpędzić kampanię – dołącz do nas we Wrocławiu.

Szukamy specjalisty ds. SEM / Marketingu Online, który nigdy nie widział żadnej granicy, choć słyszał, że istnieją w umysłach innych ludzi. Dołącz do nas, jeśli nie boisz się wyzwań związanych z wprowadzeniem na rynek nowego produktu w modelu SaaS.

Obowiązki

  • Aktywny udział w opracowniu strategii marketingowej wdrożenia systemu na rynki międzynarodowe
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii, weryfikacja celów
  • Szukanie nowych efektywnych rozwiązań reklamowych online
  • Współpraca z webmasterem, grafikami i copywriterami oraz koordynacja ich pracy
  • Monitorowanie aktualnych trendów i rozwiązań z obszaru marketingu online

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl

Charyzmatyczny lider

Poszukujemy osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za koordynację prac analityków, programistów i działu marketingu, z jasną wizją rozwoju produktu, która nie boi się wyrażać własnego zdania. Niezwykle mile widziane jest doświadczenie w tworzeniu (własnego) startupu oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami internetowymi oraz podstawowa znajomość zagadnień technicznych (języki programowania, architektura systemów informatycznych)

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl.


Przesyłając swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane nie będą przekazane innym podmiotom. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOK