Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu

Po latach zbierania doświadczeń przy tworzeniu serwisu ifirma.pl postanowiliśmy zrobić coś ZUPEŁNIE NOWEGO. Tak powstał pomysł stworzenia systemu OctoCRM który ma połączyć w sobie cechy systemu CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzenia projektów freelancerskich. Bacznie śledzimy nowości technologiczne i nie boimy się ich wdrażać. Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i […]

Po latach zbierania doświadczeń przy tworzeniu serwisu ifirma.pl postanowiliśmy zrobić coś ZUPEŁNIE NOWEGO.

Tak powstał pomysł stworzenia systemu OctoCRM który ma połączyć w sobie cechy systemu CRM z opcjami zarządzania relacjami w mediach społecznościowych i prowadzenia projektów freelancerskich. Bacznie śledzimy nowości technologiczne i nie boimy się ich wdrażać.

Jeśli jesteś twórcą a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Poszukujemy:

Dołącz do naszego zespołu we Wrocławiu

Odważny programista

Szukamy programistów odważnych i przepełnionych pomysłami, którzy mają ochotę zrobić coś ciekawego razem z nami. Zatem jeśli wolisz tworzyć realny produkt, na którego kształt (technologiczny i biznesowy) masz wpływ, dołącz do nas we Wrocławiu. Szukamy programistów posiadających wiedzę o programowaniu obiektowym i obytych z technologiami webowymi o różnym poziomie doświadczenia. W projekcie korzystamy między innymi z: Java, MongoDB, Hibernate, PostgreSQL.

Oferujemy stawkę:

  • dla juniora – do 5 000 zł netto
  • dla middle’a – do 8 000 zł netto
  • dla seniora’a – do 12 000 zł netto
  • dla boga javy i sql’a – sky is the limit
Możesz pracować w ramach B2B lub na umowie o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany, daj nam znać: praca-ifi@ifirma.pl

Magik marketingu

Jesteś sztukmistrzem SEM, nie lubisz się nudzić i masz 100 pomysłów na minutę, jak rozpędzić kampanię – dołącz do nas we Wrocławiu.

Szukamy specjalisty ds. SEM / Marketingu Online, który nigdy nie widział żadnej granicy, choć słyszał, że istnieją w umysłach innych ludzi. Dołącz do nas, jeśli nie boisz się wyzwań związanych z wprowadzeniem na rynek nowego produktu w modelu SaaS.

Obowiązki

  • Aktywny udział w opracowniu strategii marketingowej wdrożenia systemu na rynki międzynarodowe
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kampanii, weryfikacja celów
  • Szukanie nowych efektywnych rozwiązań reklamowych online
  • Współpraca z webmasterem, grafikami i copywriterami oraz koordynacja ich pracy
  • Monitorowanie aktualnych trendów i rozwiązań z obszaru marketingu online

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl

Charyzmatyczny lider

Poszukujemy osoby, która weźmie na siebie odpowiedzialność za koordynację prac analityków, programistów i działu marketingu, z jasną wizją rozwoju produktu, która nie boi się wyrażać własnego zdania. Niezwykle mile widziane jest doświadczenie w tworzeniu (własnego) startupu oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami internetowymi oraz podstawowa znajomość zagadnień technicznych (języki programowania, architektura systemów informatycznych)

Swoją ofertę wyślij na adres: praca-ifi@ifirma.pl.


Przesyłając swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241 G, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241 G, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane nie będą przekazane innym podmiotom. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.