Firmbee – wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania procesami w firmie

firmbee logo

 

Czy wiesz, że istnieje narzędzie, dzięki któremu możesz zarządzać wszystkimi kluczowymi procesami w swojej firmie? Zgromadzisz w jednym miejscu wszystkie swoje duże i mniejsze projekty. Będziesz mógł mieć zawsze pod ręką listę najważniejszych zadań do wykonania. Mało tego będziesz mógł współdzielić je z innymi osobami – z twojego zespołu lub też całej firmy – jeśli masz taką potrzebę. W jednym miejscu będziesz mógł rekrutować ale również zarządzać finansami swojej działalności. Ale to nadal nie wszystko! Zaintrygowany? Koniecznie musisz poznać…

Firmbee

Jest to stworzone przez nas wielofunkcyjne narzędzie, które może służyć jako centrum dowodzenia Twoją firmą. Jest zaprojektowane tak aby, usprawniać i pomagać w organizacji pracy zdalnej. Jest idealnym rozwiązaniem dla zespołów pracujących w różnych lokalizacjach.

Firmbee pozwala śledzić cały proces rekrutacyjny – od ogłoszenia aż do wyłonienia idealnego kandydata na dane stanowisko. Sprawdzi się jako narzędzie dla działu HR jak też całych firm, które zajmują się procesami rekrutacyjnymi

Narzędzie takie jak CRM sprawdzi się w zarządzaniu kontaktami w działach sprzedaży i nie tylko. Firmbee sprawdzi się jako narzędzie w branży IT, marketingu, HR, sprzedaży, zawodach kreatywnych jak i dla freelancerów.

Poznaj Firmbee od środka

 

Chcesz sprawdzić czy Firmbee to rozwiązanie dla Ciebie?

Przetestuj za darmo!


 

Zarejestruj się i sprawdź sam jakie możliwości daje Firmbee:


Zakładam darmowe konto
 
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.