Godziny pracy Specjalisty ds. kadr i płac w dniach 19-26.07.2019 r.

Mała zmiana w godzinach pracy działu Kadr i Płac BOK ifirma.pl. W dniach: 19.07.2019 – specjalista ds. kadr i płac Biura Obsługi Klienta ifirma.pl będzie dostępny do godziny 16.00, 22.07.2019 – specjalista ds. kadr i płac Biura Obsługi Klienta ifirma.pl będzie dostępny w godzinach pracy BOK tj. od 09:00 do 20:00, od 23.07.2019 do 26.07.2019 […]

Mała zmiana w godzinach pracy działu Kadr i Płac BOK ifirma.pl.

W dniach:

  • 19.07.2019 – specjalista ds. kadr i płac Biura Obsługi Klienta ifirma.pl będzie dostępny do godziny 16.00,
  • 22.07.2019 – specjalista ds. kadr i płac Biura Obsługi Klienta ifirma.pl będzie dostępny w godzinach pracy BOK tj. od 09:00 do 20:00,
  • od 23.07.2019 do 26.07.2019 – specjalista ds. kadr i płac Biura Obsługi Klienta ifirma.pl będzie dostępny w godzinach od 13:00 do 20:00.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy Specjalisty.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.