Kalendarz przedsiębiorcy + planer czerwiec 2021

planer czerwiec 2021

Pobierz za darmo i wydrukuj nasz planer na czerwiec 2021, z datami, o których powinien pamiętać przedsiębiorca. Jeszcze więcej przydatnych informacji znajdziesz poniżej, w kalendarzu.

Papierowy kalendarz pełni czasem funkcję 'pamięci podręcznej’ – ułatwia nadążanie za ważnymi datami i obowiązkami. A tych przedsiębiorcom nie brakuje – sprawdź, co czeka Cię w czerwcu – poniżej znajdziesz planer na czerwiec 2021 do pobrania.

Darmowy planer na czerwiec 2021 dla przedsiębiorców

planer czerwiec 2021

Nasz planer miesięczny pdf dostępny jest dla wszystkich, za darmo. Pobierz go, wydrukuj i uzupełnij najważniejszymi datami związanymi z Twoją firmą albo prywatnymi notatkami.

 

Planer w małym formacie możesz wkleić do notesu, format A4 lub A3 sprawdzi się jako centrum dowodzenia na tablicy korkowej, lodówce, albo gdziekolwiek, gdzie będziesz go mieć w zasięgu wzroku. Już nigdy nie przegapisz ważnego terminu księgowego!

Kalendarz przedsiębiorcy czerwiec 2021

Najważniejsze daty czerwca z punktu widzenia przedsiębiorcy:

Do kiedy? Nazwa zobowiązania
10 czerwca 2021 Przedsiębiorca indywidualny: opłata składek ZUS
15 czerwca Przedsiębiorca zatrudniający pracowników – wpłata składek oraz wysłanie do ZUSu kompletu deklaracji za każdego z ubezpieczonych
21 czerwca Zapłata podatku PIT oraz ryczałtu za maj (PIT-5, PIT-5L, PIT-28)
21 czerwca Zapłata podatku PIT za pracownika za maj (PIT-4, PIT-8A)
25 czerwca 2021 Złożenie oraz zapłata podatku wynikającego z:
  • JPK V7M
  • VAT 8 – jeśli nabywamy towary w ramach WNT oraz dokonujemy importu usług (nawet jeśli w maju nie było tych transakcji)
  • VAT 9M – tylko, jeśli w maju miał miejsce import usług
25 czerwca 2021 Złożenie deklaracji JPK V7K w zakresie części ewidencyjnej za maj
25 czerwca 2021 Złożenie informacji podsumowującej VAT UE (tylko, jeśli w maju miała miejsce transakcja unijna)
25 czerwca 2021 Wpłata podatku akcyzowego (tylko jeśli w maju miała miejsce czynność podlegająca akcyzie)
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość