Kalendarz przedsiębiorcy + planer czerwiec 2021

planer czerwiec 2021

Pobierz za darmo i wydrukuj nasz planer na czerwiec 2021, z datami, o których powinien pamiętać przedsiębiorca. Jeszcze więcej przydatnych informacji znajdziesz poniżej, w kalendarzu.

Papierowy kalendarz pełni czasem funkcję 'pamięci podręcznej' – ułatwia nadążanie za ważnymi datami i obowiązkami. A tych przedsiębiorcom nie brakuje – sprawdź, co czeka Cię w czerwcu – poniżej znajdziesz planer na czerwiec 2021 do pobrania.

Darmowy planer na czerwiec 2021 dla przedsiębiorców

Kalendarz przedsiębiorcy + planer czerwiec 2021

Nasz planer miesięczny pdf dostępny jest dla wszystkich, za darmo. Pobierz go, wydrukuj i uzupełnij najważniejszymi datami związanymi z Twoją firmą albo prywatnymi notatkami.

 

Planer w małym formacie możesz wkleić do notesu, format A4 lub A3 sprawdzi się jako centrum dowodzenia na tablicy korkowej, lodówce, albo gdziekolwiek, gdzie będziesz go mieć w zasięgu wzroku. Już nigdy nie przegapisz ważnego terminu księgowego!

Kalendarz przedsiębiorcy czerwiec 2021

Najważniejsze daty czerwca z punktu widzenia przedsiębiorcy:

Do kiedy? Nazwa zobowiązania
10 czerwca 2021 Przedsiębiorca indywidualny: opłata składek ZUS
15 czerwca Przedsiębiorca zatrudniający pracowników – wpłata składek oraz wysłanie do ZUSu kompletu deklaracji za każdego z ubezpieczonych
21 czerwca Zapłata podatku PIT oraz ryczałtu za maj (PIT-5, PIT-5L, PIT-28)
21 czerwca Zapłata podatku PIT za pracownika za maj (PIT-4, PIT-8A)
25 czerwca 2021 Złożenie oraz zapłata podatku wynikającego z:
  • JPK V7M
  • VAT 8 – jeśli nabywamy towary w ramach WNT oraz dokonujemy importu usług (nawet jeśli w maju nie było tych transakcji)
  • VAT 9M – tylko, jeśli w maju miał miejsce import usług
25 czerwca 2021 Złożenie deklaracji JPK V7K w zakresie części ewidencyjnej za maj
25 czerwca 2021 Złożenie informacji podsumowującej VAT UE (tylko, jeśli w maju miała miejsce transakcja unijna)
25 czerwca 2021 Wpłata podatku akcyzowego (tylko jeśli w maju miała miejsce czynność podlegająca akcyzie)

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość