Praca BOK i realizacja usług kurierskich w okresie 20-30.05.2016

Święto Bożego Ciała to dzień ustawowo wolny od pracy. W tym roku przypada ono 26 maja. Sprawdź, jak w tym okresie będzie pracować BOK ifirma.pl oraz kurierzy.

Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta w dniu:

  • 26.05 (czwartek, Boże Ciało) – nie pracuje,
  • 27.05 (piątek) – pracuje w godz. 9:00-16:00.

Dział kadr i płac w dniach:

  • 20.05 – pracuje w godz. 9:00-16:00,
  • 23-25.05 – pracuje w godz. 9:00-16:00,
  • 26.05 (czwartek, Boże Ciało) – nie pracuje,
  • 27.05 – pracuje w godz. 9:00-16:00,
  • 30.05 – pracuje w godz. 13:00-20:00.

Realizacja usług kurierskich w czasie weekendu majowego:

  • 25 i 27.05 – kurierzy odbierają i doręczają przesyłki jak w dni robocze;
  • 26.05 (czwartek, Boże Ciało) – brak możliwości zamówienia kuriera; DPD nie doręcza przesyłek;
  • 27.05 – BOK ifirma.pl pracuje do godziny 16:00 (potwierdzenia płatności przesłane po 15:30, będą zatwierdzane dopiero w poniedziałek 30.05).

Za utrudnienia przepraszamy.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.