|
|
2 minut czytania

#TeamIFIRMA na Mistrzostwach Europy w Pływaniu 2026

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń tego sezonu – Mistrzostwa Europy w Pływaniu 2026. W gronie reprezentantów Polski nie zabraknie także zawodników #TeamIFIRMA – Ksawerego Masiuka oraz Dominiki Sztandery, którzy wywalczyli kwalifikację podczas Mistrzostw Polski w Olsztynie.

ME w pływaniu

Zmiana formy opodatkowania 2025 – jaka forma opodatkowania jest najlepsza dla firmy jednoosobowej?

Europejska elita ponownie w walce o medale

Już 10–16 sierpnia 2026 roku w Paryżu odbędą się Mistrzostwa Europy w Pływaniu 2026 – jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu europejskiego pływania. Przez siedem dni najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całego kontynentu będą rywalizować o tytuły mistrzów Europy, rekordy oraz miejsca na podium.

To zawody, które od lat dostarczają kibicom wielu emocji i są okazją do obserwowania rywalizacji światowej klasy pływaków. Dla reprezentantów poszczególnych krajów mistrzostwa są nie tylko szansą na zdobycie medali, ale również ważnym sprawdzianem formy przed kolejnymi międzynarodowymi imprezami.

Dwóch reprezentantów #TeamIFIRMA w kadrze Polski

Gdy W Paryżu wybrzmi sygnał startu, w biało-czerwonych barwach pojawią się również reprezentanci #TeamIFIRMA Ksawery Masiuk oraz Dominika Sztandera.

Oboje od wielu lat należą do krajowej czołówki i regularnie reprezentują Polskę podczas najważniejszych zawodów międzynarodowych. Ich obecność w kadrze na tegoroczne mistrzostwa jest potwierdzeniem wysokiej formy oraz efektów wielu miesięcy intensywnych przygotowań.

Ksawery Masiuk od kilku sezonów znajduje się w gronie najlepszych pływaków stylem grzbietowym. Wielokrotnie stawał na podium zawodów rangi międzynarodowej, a jego występy na mistrzostwach świata i Europy potwierdzają, że należy do ścisłej czołówki swojej konkurencji. Podczas mistrzostw w Paryżu ponownie będzie walczył o jak najlepsze rezultaty, mierząc się z najszybszymi zawodnikami Europy.

Dominika Sztandera od lat z powodzeniem reprezentuje Polskę w konkurencjach stylu klasycznego. Na swoim koncie ma medale najważniejszych imprez międzynarodowych i wielokrotnie udowadniała, że potrafi znakomicie odnaleźć się podczas rywalizacji na najwyższym poziomie. Jej doświadczenie oraz konsekwencja w realizacji sportowych celów sprawiają, że również podczas tegorocznych mistrzostw będzie należeć do grona zawodniczek, których starty warto śledzić.

Trzymamy kciuki za #TeamIFIRMA

W IFIRMA od lat wspieramy ludzi, którzy dzięki ciężkiej pracy, determinacji i systematyczności realizują ambitne cele. Właśnie dlatego z dumą kibicujemy naszym sportowcom i cieszymy się, że Ksawery Masiukoraz Dominika Sztandera po raz kolejny będą reprezentować Polskę na jednej z najważniejszych imprez pływackich w Europie.

Przed nimi dni pełne sportowych emocji i wymagającej rywalizacji. Życzymy udanych startów i rekordów życiowych. Cały #TeamIFIRMA trzyma za Was kciuki!

Więcej o projekcie TEAM IFIRMA dowiesz sie tutaj.

Autor ifirma.pl

Zespół IFIRMA

Kreatywny zespół specjalistów tworzony przez osoby wyróżniające się doświadczeniem oraz wiedzą z różnych obszarów.

Świadomi potrzeb naszych czytelników, skupiamy się na tworzeniu zrozumiałych treści, które będą w stanie przybliżyć im często zawiłe zagadnienia z zakresu rachunkowości, marketingu, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Ostateczny dobór bieżącej tematyki uzależniany jest od preferencji docelowych odbiorców, zmian zachodzących w biznesowym środowisku, a także samych doświadczeń i umiejętności specjalistów odpowiadających za proces tworzenia tekstów.

W efekcie zespół ekspertów Ifirma bierze czynny udział w rozwoju różnego rodzaju biznesów, pomagając zarówno ich założycielom, jak i pracownikom efektywniej organizować pracę przy wykorzystaniu jak najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Rozumiejąc istotę profesjonalnego podejścia do poruszanych zagadnień, każdy tekst tworzony jest w oparciu o wiarygodne dane. Dodatkowo podejmowana tematyka ujmowana jest w logiczny i przejrzysty sposób, zwiększając tak istotną jasność przekazu, co pozytywnie wpływa na podkreślenie najbardziej użytecznych treści. W efekcie podejmowane przez nasz zespół praktyki w szerszej perspektywie można rozpatrywać jako dążenie do zwiększenia świadomości i wyczucia biznesowego osób aktywnie działających na rynku.

Dodaj komentarz

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Może te tematy też Cię zaciekawią

Biuro rachunkowe - ifirma.pl
Napisz do nas lub zadzwoń +48 735 209 003