Blog ifirma.pl

Integracja z Gocreate

|
|
2 minut czytania
Dowiedz się więcej o oprogramowaniu dla sklepów internetowych Gocreate i sprawdź, jak zintegrować je z księgowością online w ifirma.pl.
Biuro rachunkowe - ifirma.pl

Gocreate

Zintegruj ifirma.pl z Gocreate

Gocreate tworzy m.in. sklepy internetowe, które mogą być zintegrowane z ifirma.pl na życzenie klienta.

Wymiana informacji między systemami, zapewniona dzięki komunikacji API, obejmuje automatyczne pobieranie następujących danych o zamówieniu złożonym w sklepie internetowym:

 • dane klienta,
 • nazwa towaru oraz jego ilość,
 • cena towaru.

Więcej informacji na www.gocreate.pl.

E-sklep w kilka chwil – efektywne oprogramowanie od GoCreate

Najlepsze rozwiązania dla e-commerce to rozwiązania najprostsze, nieprzekombinowane i przede wszystkim kompleksowe. Ta ostatnia cecha powinna być szczególnie widoczna w przypadku sklepów internetowych. To od nich wymaga się wysokiej funkcjonalności, intuicyjności w działaniu oraz łatwości w obsłudze zarówno od strony klienta, jak i sprzedawcy. Czy oprogramowanie dla e-sklepów na GoCreate to rozwiązanie, które spełnia te warunki?

Dedykowane usługi dla e-handlu

Sklepy internetowe tworzone na GoCreate wyróżniają się autorskim oprogramowaniem dopasowywanym pod indywidualne oczekiwania klientów. Dotyczy to nie tylko wdrażanych funkcjonalności, podłączanych modułów i aplikacji zewnętrznych, ale też wyglądu graficznego, który tematycznie odpowiada profilowi sklepu. Oprócz obowiązkowych współcześnie rozwiązań technicznych jak powiadomienia e-mail o stanie zamówienia, klienci mają do dyspozycji kilkadziesiąt różnych innych udogodnień, z których najistotniejsze wydają się:

 • kompatybilność z programami rachunkowymi (łatwość w wystawianiu rachunków i faktur),
 • możliwość dodawania nieograniczonej puli towarów posegregowanych w kategorie i podkategorie, opisanych tagami,
 • opcja rozbudowanej wyszukiwarki dla klientów ułatwiającej znalezienie towaru,
 • stały monitoring dostępności produktów (stany magazynowe),
 • intuicyjny system komunikacji z klientami (formularz kontaktowy, czat na stronie sklepu),
 • integracja z systemami ratalnymi, hurtowniami, firmami kurierskimi,
 • dopasowanie sklepu do urządzeń mobilnych.

Łatwość migracji danych

Pod względem praktycznych rozwiązań e-sklep na GoCreate ma dużą przewagę nad innymi oprogramowaniami. Umożliwia bowiem szybką i bezproblemową migrację danych zarówno w formie importu, jak i eksportu danych. Nie ma przy tym znaczenia wielkość bazy produktów, liczba opisów czy zdjęć. Dzięki temu przedsiębiorca może bez większych problemów w bardzo krótkim czasie przenieść swój dotychczasowy sklep do GoCreate, nie narażając się na straty wynikające z chwilowego przerwania dostępności sklepu.

Dodatkowe narzędzia marketingowe

Aby zwiększyć sprzedaż w e-sklepie warto wykorzystywać możliwości, jakie daje marketing internetowy, w szczególności zaś pozycjonowanie. Oprogramowanie dla sklepów od GoCreate ma już wbudowane liczne funkcje ułatwiające optymalizację sklepu i dostosowanie go do działań w zakresie SEO. Są to między innymi: kod doskonale widoczny dla robotów wyszukiwarek, rozbudowany system podstron, tagów i metagów w ich opisach, sieć przyjaznych linków wewnętrznych oraz automatycznie tworzona mapa sklepu (strony) dla Google. Dzięki temu widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza przy frazach typu long tail, może się znacznie poprawić.

Autor ifirma.pl

Zespół IFIRMA

Kreatywny zespół specjalistów tworzony przez osoby wyróżniające się doświadczeniem oraz wiedzą z różnych obszarów.

Świadomi potrzeb naszych czytelników, skupiamy się na tworzeniu zrozumiałych treści, które będą w stanie przybliżyć im często zawiłe zagadnienia z zakresu rachunkowości, marketingu, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Ostateczny dobór bieżącej tematyki uzależniany jest od preferencji docelowych odbiorców, zmian zachodzących w biznesowym środowisku, a także samych doświadczeń i umiejętności specjalistów odpowiadających za proces tworzenia tekstów.

W efekcie zespół ekspertów Ifirma bierze czynny udział w rozwoju różnego rodzaju biznesów, pomagając zarówno ich założycielom, jak i pracownikom efektywniej organizować pracę przy wykorzystaniu jak najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Rozumiejąc istotę profesjonalnego podejścia do poruszanych zagadnień, każdy tekst tworzony jest w oparciu o wiarygodne dane. Dodatkowo podejmowana tematyka ujmowana jest w logiczny i przejrzysty sposób, zwiększając tak istotną jasność przekazu, co pozytywnie wpływa na podkreślenie najbardziej użytecznych treści. W efekcie podejmowane przez nasz zespół praktyki w szerszej perspektywie można rozpatrywać jako dążenie do zwiększenia świadomości i wyczucia biznesowego osób aktywnie działających na rynku.

Z biurem rachunkowym IFIRMA masz i czas, i firmę

Już za 149 zł

miesięcznie

 • Pomagamy w przeniesieniu dokumentów i formalnościach
 • Przydzielamy dedykowaną księgową
 • Wygodnie dostarczasz dokumenty,
a księgowa rozlicza miesiąc i wysyła deklaracje
Zleć księgowość
Myślisz o zmianie księgowego?

Zostaw swój numer telefonu, a my znajdziemy księgowego dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

  Biuro rachunkowe - ifirma.pl
  Twój znajomy zakłada firmę Blog banner

  Mobilnie. Wszędzie

  Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

  Mobilnie

  Ułatwienia dla e‑commerce

  Wygodne integracje
  Wygodne integracje

  Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

  Sprawdź wszystkie integracje →

  Wygodne integracje
  Płatności w jednym miejscu

  ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

  Wygodne integracje
  Łatwe generowanie faktur

  Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

  allegro integracja ecommerce
  woocommerce integracja ecommerce
  shoper integracja ecommerce
  prestashop integracja ecommerce
  shoplo integracja ecommerce
  magento integracja ecommerce