Nowe narzędzie dla biznesu – Google Moja Firma

Przedsiębiorcy wykorzystujący internet do promowania swojej marki z pewnością się ucieszą. Google udostępniło bowiem narzędzie, które znacznie ułatwi im zarządzanie informacjami o firmie oraz dotarcie do nowych klientów. Oto Google Moja Firma.

Przedsiębiorcy wykorzystujący internet do promowania swojej marki z pewnością się ucieszą. Google udostępniło bowiem narzędzie, które znacznie ułatwi im zarządzanie informacjami o firmie oraz dotarcie do nowych klientów. Oto Google Moja Firma. Google Moja Firma to bezpłatne narzędzie, które skupia w sobie wszelkie przydatne dla firm funkcje – od zarządzania informacjami po statystyki. Za sprawą aplikacji w prosty sposób można aktualizować dane wyświetlane w wyszukiwarce, Mapach Google i w Google Plus, a dzięki temu dotrzeć do klientów, którzy szukają tam informacji na temat usług i firmy. Narzędziem można zarządzać z komputera, telefonu lub tabletu.   Nowe narzędzie dla biznesu – Google Moja Firma

Źródło: google.pl/business

Narzędziem Google Moja Firma powinni zainteresować się przede wszystkim ci, którym zależy na bezpłatnym promowaniu się w internecie. Dzięki Google Moja Firma w prosty sposób można zamieścić w internecie informacje takie jak godziny otwarcia, dane kontaktowe, informacje o firmie czy wskazówki dojazdu do firmy. Google wyświetli je zarówno w wyszukiwarce, jak i na Mapach Google i w Google+. Narzędzie ułatwi też budowanie wizerunku firmy w internecie i kontakt z klientami. Do podstawowych funkcji Google Moja Firma zaliczyć można między innymi:
  • dodawanie zdjęć prezentujących firmę,
  • publikowanie wirtualnego spaceru po niej,
  • śledzenie oraz odpowiadanie na komentarze i opinie zamieszczone w usługach Google,
  • dzielenie się aktualnościami,
  • publikowanie wpisów i wydarzeń na Google+.
Bardzo przydatną funkcją są statystyki, dzięki którym można łatwo monitorować popularność marki, sprawdzić w jaki sposób użytkownicy odwiedzający jej profil znaleźli ją w internecie, a także w jaki sposób wchodzą z nią w interakcję. Co więcej, usługę Google Moja Firma można w prosty sposób zintegrować z Google Analytics. Przedsiębiorcy prowadzący profil swojej firmy na Google+ mogą zapoznać się z nowym narzędziem pod adresem google.pl/mojafirma. Natomiast dla tych, którzy nie mają jeszcze profilu swojej firmy na Google+ przygotowano specjalny samouczek i przewodnik, oba dostępne pod adresem google.com/mybusiness. Aplikacja Google Moja Firma jest już gotowa do pobrania na Google Play.
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.