Bezpieczeństwo i gwarancja jakości

 

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest dla nas szczególnie ważne.

Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności.

 

System ochrony w ifirma.pl

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom nasi klienci mają pewność, że ich dokumentacja prowadzona za pośrednictwem naszego serwisu jest absolutnie bezpieczna. Nawet jeśli w wyniku kradzieży, pożaru czy zagubienia użytkownik utraci swoje papierowe dane, to wystarczy, że zaloguje się na swoim koncie w ifirma.pl i ponownie wydrukuje dokumentację.

Hasło i login

Służą one do identyfikacji użytkownika i zapewniają mu wyłączny dostęp do jego zapisów. Hasło i login wybierane są podczas rejestracji w serwisie. Hasło musi spełniać szczególne warunki bezpieczeństwa, dlatego powinno zawierać minimum: 6 znaków, jedną dużą literę, jedną małą literę i co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny.

Szyfrowanie danych

Transmisja danych pomiędzy serwerem ifirma.pl a komputerami klientów jest zabezpieczona 1024-bitowym certyfikatem SSL oraz szyfrowana 256-bitowym kluczem zgodnym z AES (standardem amerykańskiej kryptografii).

Kopie zapasowe

Kopie zapasowe. Są wykonywane codziennie i przechowywane są w bezpiecznej lokalizacji. Wyklucza to ryzyko utraty danych oraz ryzyko dostępu do nich przez osoby niepowołane.

Gwarancja jakości

ifirma.pl funkcjonuje już od kilkunastu lat. Przez ten czas rozwijaliśmy się wraz z naszymi użytkownikami, którym służyliśmy i nadal służymy wsparciem w zakładaniu i prowadzeniu firm. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy przy rozwijaniu serwisu, sprawia, że ifirma.pl jest narzędziem intuicyjnym oraz przyjaznym dla użytkowników. Dbamy również o to, aby działanie naszego serwisu było zawsze zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi. Te wszystkie czynniki sprawiają, że świadczone przez nas usługi odznaczają się wysoką jakością, a nasi klienci mogą spokojnie skupić się na pozaksięgowej stronie swojej działalności gospodarczej.

Technologia

Tworząc usługę księgowości internetowej ifirma.pl, korzystamy z renomowanych systemów, takich firm jak Apple, Oracle czy Hewlett-Packard. Oprócz sprzętu i systemów wspomnianych wyżej firm używamy również oprogramowania i technologii Open Source: Java, mongoDB i Scala.

  • Hewlett-Packard – HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o dużej mocy obliczeniowej.
  • Oracle – Oracle dostarcza kompletnych, otwartych i zintegrowanych systemów oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów, reprezentujących różne branże oraz wielkość przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na świecie.
  • Apple – Apple jest twórcą komputerów Mac, systemu operacyjnego OS X oraz oprogramowania do zastosowań profesjonalnych. Koncern z siedzibą w Cupertino to również pionier multimediów cyfrowych i producent urządzeń iPhone oraz iPad.
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.