Moduł Ewidencje i KPiR w ifirma.pl

 

Proste prowadzenie ewidencji

 

Moduł daje łatwy dostęp do ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupów VAT, ewidencji przychodów (ryczałtu) oraz do Księgi Przychodów i Rozchodów.

KPiR

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów na Twoim komputerze. Dostępna wszędzie tam, gdzie jest połączenie z Internetem. W przejrzysty sposób obrazuje wszystkie wydatki, które wcześniej zaksięgowałeś.

Poszczególne miesiące KPiR możesz wydrukować w html, pdf lub xls. Masz również możliwość wygenerowania zestawienia KPiR za dany okres.

Ewidencje zakupów i sprzedaży VAT

Czytelne rejestry zakupów i sprzedaży z podziałem na typy dokonywanych transakcji. Uzupełniane są automatycznie po wprowadzeniu odpowiednich dokumentów w serwisie.

Ewidencje wydrukujesz w formacie html, pdf i xls.

Ewidencja majątku firmowego

Rejestr środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych firmy z możliwością wygenerowania protokołów likwidacji i dowodów umorzenia środków trwałych. W serwisie sporządzisz również rejestr wyposażenia.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.