Moduł Kasa Fiskalna w ifirma.pl

 

Moduł służący obsłudze kas i drukarek fiskalnych

 

Dokumenty fiskalne

  • Wydruk dobowy z kasy fiskalnej
  • Protokół anulowania sprzedaży
  • Błąd lub pomyłka
  • Lista paragonów

Menu główne

To podsumowanie pracy Twoich urządzeń fiskalnych. Znajdziesz tu: wydruk dobowy i miesięczny z kasy fiskalnej, protokół anulowania sprzedaży, ewidencję zwrotów i reklamacji, błędów i pomyłek, oraz ich miesięczne zestawienie.

Lista paragonów

Możesz wystawić tu dokument sprzedaży na paragon/fakturę, który później trafi na listę. Sama list zawiera dane: numer, datę wystawienia i sprzedaży, kwotę do zapłaty. Pozwala też na szybkie akcje – wystawienie faktury, protokołu anulowania lub pomyłki.

Konfiguracja

Nasz kreator urządzeń fiskalnych współpracuje z Windowsem 7, 8, 8.1 i 10. Wymaga zastosowania środowiska .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej. Wymaga również zainstalowania sterowników urządzenia fiskalnego (lista urządzeń).

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.