Mobilny program do KPiR

Księga Przychodów i Rozchodów w Twoim telefonie? Z mobilnym programem do KPiR to możliwe. Aplikacja na systemy Android i iOS.

Mobilny program do KPiR

Księga Przychodów i Rozchodów online

 

Zalety KPiR online

 • Responsywny interfejs oraz aplikacje na systemy Android i iOS.
 • Bezpieczeństwo i dostęp z każdego miejsca.
 • e-deklaracje – wysyłka dokumentów do urzędu skarbowego bez wychodzenia z domu.
 • Wsparcie BOK.

Wersja mobilna naszej aplikacji na popularne urządzenia

Aplikacja jest gotowa do pracy z urządzeniami mobilnymi, takimi jak tablety i telefony.

Pobierz wersję na Android lub iOS:

AppStore Google Play

Mobilne KPiR – główne funkcje i zalety

 • Wygoda

  Nasza aplikacja działa na najpopularniejszych platformach mobilnych: Android oraz iOS. Wystarczy zainstalować ją na smartfonie i wygodnie wystawiać faktury.

 • Szybki dostęp

  W każdej chwili możesz zalogować się do aplikacji i wystawić fakturę. Nie ogranicza Cię brak komputera lub danych kontrahenta. Wystarczy smartfon i dostęp do sieci – to wszystko.

 • Bezpieczeństwo

  Aplikacja mobilna, jak reszta systemu, gwarantuje bezpieczeństwo danych. Zapewniamy cyfrowe zabezpieczenie SHA256 RSA dla każdej faktury.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.